Number of items: 299

Kovács Zsuzsa: A lakásberendezés abécéje. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18112.

1 200 HUF
2 db: Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Matolcsy Andor: Start. Turul Szépmíves Könyvek. Bp., é.n., Turul. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
18113.

1 400 HUF
Donászy Ferenc: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. Horváth Jenő festőművész rajzaival. Bp., 1935, Győző Andor. Kiadói félvászon kötés, gerincnél részben levált, kissé kopottas állapotban.
18114.

1 000 HUF
Pálffy István: 222 szó az illemről. Bp.,2003, ProEuropa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
18115.

1 000 HUF
18116.

1 200 HUF
Szepes Erika-Szerdahelyi István: Verstan. Bp.,[1998], Tárogató. Reprint. Kiadói papírkötés, az elülső borítón törésnyommal, volt könyvtári példány.
18117.

2 200 HUF
5,95
6,47
Az élet könyvei sorozat öt kötete:  Landauer Béla: Glória.  P. Ábrahám Ernő: Csillagok a Tiszában.  Endrődi Sándor: A pálya végén. Tarczai György: Magyar legendák.  Pethő Sándor: Szabadságharc eszméi. Bp.,1914-1916, Élet. Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
18118.

1 200 HUF
18119.

1 600 HUF
Égbolt. National Geographic. Bp.,én., Geographia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
18120.

1 400 HUF
Irodalomtanítás az ezredfordulón. Szerk.: Sípos Lajos. Celldömölk, 1998, Pauz-Westermann Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
18121.

1 000 HUF
Magyar helyesírási szótár. Szerk.: Deme László, Fábián Pál, Tóth Etelka. Bp.,2005,Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, aranyos ajándékozási sorokkal.
18122.

1 000 HUF
W.E.B. Griffin. Tábornokok. A háború katonái VI. könyv. H.n. 2003, Gold Book Kft. Kiadói Kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18123.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF