Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 142

Asszonyi Tamás (1942- ) RESP SZENTENDRE / EGY PICULA Br zseton (21x22mm) T:1-
30660.

Asszonyi Tamás (1942- ) "RESP SZENTENDRE / EGY PICULA" Br zseton (21x22mm) T:1-

2 000 HUF
5,71
6,85
Hammer price:
3 400 HUF
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (111,84g/65mm) T:2 Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (111,84g/65mm) C:XF  HP 986.
30661.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'" Br emlékérem (111,84g/65mm) T:2 Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (111,84g/65mm) C:XF HP 986.

9 000 HUF
25,71
30,82
Hammer price:
9 500 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2- ph.
30662.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2- ph.

1 200 HUF
3,43
4,11
Hammer price:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30663.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
2,86
3,42
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30664.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

800 HUF
2,29
2,74
Hammer price:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1994. Kármán Tódor 1881-1963 - VIVAT CRESCAT FLOREAT HUNGARIA / Magyar Mérnökök és Építészek Világszövetsége jelzett Ag emlékérem, eredeti sérül tokban (31,34g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30665.

Bognár György (1944-) 1994. "Kármán Tódor 1881-1963 - VIVAT CRESCAT FLOREAT HUNGARIA / Magyar Mérnökök és Építészek Világszövetsége" jelzett Ag emlékérem, eredeti sérül tokban (31,34g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina

Available
8 000 HUF
22,86
27,40
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda Br emlékérem (42,5mm) T:2
30666.

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2

1 800 HUF
5,14
6,16
Hammer price:
1 800 HUF
Bognár György (1944-) 1996. A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP
30667.

2 000 HUF
5,71
6,85
14
Hammer price:
3 600 HUF
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 Ag emlékérem dísztokban (31,33g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina
30668.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem dísztokban (31,33g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina

Available
7 500 HUF
21,43
25,68
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944-) DN Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy találkozik Charles de Gaulle-lal, 1961. május 31. ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP kis fo. Hungary ND 35th President of the United States of America / John F. Kennedy Meets Charles de Gaulle, May 31, 1961 silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:PP small spot
30669.

Bognár György (1944-) DN "Az Egyesült Államok 35. elnöke / John F. Kennedy találkozik Charles de Gaulle-lal, 1961. május 31." ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP kis fo. Hungary ND "35th President of the United States of America / John F. Kennedy Meets Charles de Gaulle, May 31, 1961" silver plated metal commemorative medallion. Sign.: György Bognár (39mm) C:PP small spot

1 400 HUF
4,00
4,79
Hammer price:
1 400 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége - X. 1967-1977 ezüstözött Br plakett (60mm) T:1-,2
30670.

Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége - X. 1967-1977" ezüstözött Br plakett (60mm) T:1-,2

800 HUF
2,29
2,74
40
Hammer price:
10 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967 jelzett Ag emlékérem sérült, ÁPV plombált Éremgyűjtők Szervezete - Szeged tokban (~36g/0.835/42,5mm) T:BU
30671.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag emlékérem sérült, ÁPV plombált "Éremgyűjtők Szervezete - Szeged" tokban (~36g/0.835/42,5mm) T:BU

4 600 HUF
13,14
15,75
Hammer price:
6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From
Viewing from
Payment deadline is 28 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.