Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 142

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére Ag emlékérem, sérült műanyag tokban (35,94g/0.640/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP22
30708.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Ag emlékérem, sérült műanyag tokban (35,94g/0.640/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP22

7 000 HUF
18,92
20,59
Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. MÉE / Beck Ö. Fülöp éremművészetünk megújítója Ag emlékérem kapszulában (33,96g/0.925/42mm) T:PP fo.
30709.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "MÉE / Beck Ö. Fülöp éremművészetünk megújítója" Ag emlékérem kapszulában (33,96g/0.925/42mm) T:PP fo.

12 000 HUF
32,43
35,29
Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. 150 éves a Magyar Tudományos Akadémia ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:1 (eredetileg PP)
30710.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:1 (eredetileg PP)

2 000 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István Br emlékérem (42,5mm) T:2 Adamo EG1
30711.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Br emlékérem (42,5mm) T:2 Adamo EG1

1 600 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése Br emlékérem (~97mm) T:2 Hungary 1983.International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:XF  Cs. M. 1065.
30712.

3 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Caesar Claudius Br emlékérem (29mm) T:1
30713.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T:1

3 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977. II. vörösréz emlékplakett (104,5x72mm) T:2 patina
30714.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977. II." vörösréz emlékplakett (104,5x72mm) T:2 patina

2 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1980. II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése alkalmából kiadott Br emlékérem tokban (50mm) T:1
30715.

1 600 HUF
Kósa István (1953-) 1989. Kádár János Ag emlékérem (31,04g/0.925/38mm) T:1,1- (eredetileg PP)
30716.

Kósa István (1953-) 1989. "Kádár János" Ag emlékérem (31,04g/0.925/38mm) T:1,1- (eredetileg PP)

6 000 HUF
30717.

3 000 HUF
Kovács Dezső (1921-) 1977. Hamburger Jenő - 1883-1936 / Dicsőséges Magyar Tanácsköztársaság emlékére - MSZMP Városi Bizottsága Városi Tanács VB. Zalaegerszeg öntött Br emlékérem, eredeti dobozban (80mm) T:2 ph. CS 200.
30718.

Kovács Dezső (1921-) 1977. "Hamburger Jenő - 1883-1936 / Dicsőséges Magyar Tanácsköztársaság emlékére - MSZMP Városi Bizottsága Városi Tanács VB. Zalaegerszeg" öntött Br emlékérem, eredeti dobozban (80mm) T:2 ph. CS 200.

1 600 HUF
Lajos József (1936-) DN Településfejlesztésért / Bács-Kiskun Megyei Tanács és a Hazafias Népfront Megyei Bizottsága öntött Br emlékérem (80mm) T:2
30719.

Lajos József (1936-) DN "Településfejlesztésért / Bács-Kiskun Megyei Tanács és a Hazafias Népfront Megyei Bizottsága" öntött Br emlékérem (80mm) T:2

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF