https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 39

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban.
15641.

Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,01
EUR
,
4,84
USD
Number of bids:
0
Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval.
15642.

Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
15643.

Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, a borító elején kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
15644.

Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, a borító elején kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
0
Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés.
15645.

Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,92
USD
Number of bids:
0
Nikolai Krogius-Anatoli Mazukewitsch: Marshall-Angriff. Berlin, 1989, Sportverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15646.

Nikolai Krogius-Anatoli Mazukewitsch: Marshall-Angriff. Berlin, 1989, Sportverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordít.: Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés,
15647.

Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordít.: Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés,

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,73
EUR
,
6,92
USD
Number of bids:
0
Molnár Károly: Sakkvilágbajnokok. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15648.

Molnár Károly: Sakkvilágbajnokok. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.
15649.

Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
0
Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15650.

Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban.
15651.

Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
Módszertani Tájékoztató - A Sportolók Táplálkozása. Szerk.: Molnár Sándor. Bp., 1971, MTS OT Módszertani Osztály. Papírborítóban.
15652.

Módszertani Tájékoztató - A Sportolók Táplálkozása. Szerk.: Molnár Sándor. Bp., 1971, MTS OT Módszertani Osztály. Papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment