https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 39

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szabó László: 50 év, 100 000 lépés. Bp., 1981. Sport. Kiadói kartonálásban Sakk könyv.
15629.

Szabó László: 50 év, 100 000 lépés. Bp., 1981. Sport. Kiadói kartonálásban Sakk könyv.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
0
Varga Lajos: Diósgyőri Futballtörténet 1910-1996. (A Diósgyőri VTK-től a Diósgyőri FC-ig.) Miskolc, 1996, Bíbor. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15630.

Varga Lajos: Diósgyőri Futballtörténet 1910-1996. (A Diósgyőri VTK-től a Diósgyőri FC-ig.) Miskolc, 1996, Bíbor. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
14,33
EUR
,
17,30
USD
Number of bids:
0
Földes András: Erőss Zsolt. A Himalajánál magasabbra. Bp.,2012,Libri. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15631.

Földes András: Erőss Zsolt. A Himalajánál magasabbra. Bp.,2012,Libri. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
17,19
EUR
,
20,76
USD
Number of bids:
0
Antal Zoltán: Világ- és Európa-bajnokságok. 1893-1973. Bp, 1974, Sport. 963 p. Eészvászon kötésben, szakadt, foltos, papír védőborítóban. A lapok helyenként foltosak.
15632.

Antal Zoltán: Világ- és Európa-bajnokságok. 1893-1973. Bp, 1974, Sport. 963 p. Eészvászon kötésben, szakadt, foltos, papír védőborítóban. A lapok helyenként foltosak.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
1970 Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő: A sakkozás világbajnokai. (Morphytól Botvinikig.)  Kurbel Sándor, Veszprémi Volán SC sakkszakosztálya titkárának kézírásos jegyzete Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő által írt műről. Veszprém, Kurbel Sándor, 1970. VII. 15-1970. IX. 28. Kockásfüzetben.
15633.

1970 Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő: A sakkozás világbajnokai. (Morphytól Botvinikig.) Kurbel Sándor, Veszprémi Volán SC sakkszakosztálya titkárának kézírásos jegyzete Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő által írt műről. Veszprém, Kurbel Sándor, 1970. VII. 15-1970. IX. 28. Kockásfüzetben.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,88
EUR
,
8,30
USD
Number of bids:
1
5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.
15634.

5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Sport 2014. Magyar Olimpiai Bizottság, 2014. Siklós Erik szerk. 550p. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval.
15635.

Sport 2014. Magyar Olimpiai Bizottság, 2014. Siklós Erik szerk. 550p. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,38
USD
Number of bids:
0
1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
15636.

1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,88
EUR
,
8,30
USD
Number of bids:
0
1908 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIX. évf. 1908. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1908, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+398 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, foltos lapszélekkel, néhány lap szélén a szöveget nem érinti sérüléssel, hiánnyal (8-41. oldalak között), melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
15637.

1908 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIX. évf. 1908. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1908, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+398 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, foltos lapszélekkel, néhány lap szélén a szöveget nem érinti sérüléssel, hiánnyal (8-41. oldalak között), melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,29
EUR
,
2,77
USD
Number of bids:
0
1910 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXXI. évf. 1910. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1910, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+318 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.
15638.

1910 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXXI. évf. 1910. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1910, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+318 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,88
EUR
,
8,30
USD
Number of bids:
0
1915 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. 46. évf, 1915. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1915, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, 1 t.+VII+256 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
15639.

1915 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. 46. évf, 1915. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1915, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, 1 t.+VII+256 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,88
EUR
,
8,30
USD
Number of bids:
0
Pluhár István (szerk.): Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor. Kiadói kopott egészvászon kötés.
15640.

Pluhár István (szerk.): Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor. Kiadói kopott egészvászon kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,16
EUR
,
6,23
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment