https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 39

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. 54 fekete-fehér fotóval és 4 színes ábrával illusztrált. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15617.

Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. 54 fekete-fehér fotóval és 4 színes ábrával illusztrált. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,38
USD
Number of bids:
0
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval.
15618.

Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,38
USD
Number of bids:
0
Pálfai János: Futballiskola I. Labdakezelés (technika). Rajzos sportkönyvtár. Kiadói papírkötés, kissé foltos, jó állapotban
15619.

Pálfai János: Futballiskola I. Labdakezelés (technika). Rajzos sportkönyvtár. Kiadói papírkötés, kissé foltos, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,38
USD
Number of bids:
0
Kertész János - Takáts József: Lawn-Tennis. Bp., 1910, k.n. Kiadói papír kötésben.
15620.

Kertész János - Takáts József: Lawn-Tennis. Bp., 1910, k.n. Kiadói papír kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
1
Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben
15621.

Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
10,32
EUR
,
12,46
USD
Number of bids:
0
Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben
15622.

Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
10,32
EUR
,
12,46
USD
Number of bids:
0
Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
15623.

Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
14,33
EUR
,
17,30
USD
Number of bids:
0
6 db sakk-könyv: Megnyitások kézikönyve, A sakkozó gondolkodásának titkai, 600 végjáték, Támadás a király ellen, Modern védelem, A sakkvilág trónusáért. Kötetenként vegyes kötésben, többnyire jó állapotban
15624.

6 db sakk-könyv: Megnyitások kézikönyve, A sakkozó gondolkodásának titkai, 600 végjáték, Támadás a király ellen, Modern védelem, A sakkvilág trónusáért. Kötetenként vegyes kötésben, többnyire jó állapotban

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,60
EUR
,
10,38
USD
Number of bids:
1
Dénes András, Dénes Tamás: Man United. Dedikált! Bp., 1999, Aréna 2000. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15625.

Dénes András, Dénes Tamás: Man United. Dedikált! Bp., 1999, Aréna 2000. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,44
EUR
,
4,15
USD
Number of bids:
1
Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.
15626.

Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0
Dr. Gömör Béla: Ők huszonketten. Orvosok az élsportban. Budapest, 2001, magánkiadás. Kartonált kötés, jó állapotban.
15627.

Dr. Gömör Béla: Ők huszonketten. Orvosok az élsportban. Budapest, 2001, magánkiadás. Kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
4,01
EUR
,
4,84
USD
Number of bids:
0
Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
15628.

Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,87
EUR
,
3,46
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment