Number of items: 292

Hazádnak rendületlenül... A legszebb magyar hazafias versek. Bp., Franklin. Kiadói papírkötés, gerincnél kisebb szakadással.
17422.

3 000 HUF
17423.

3 600 HUF
9,73
10,59
Fekete István: Gyeplő nélkül. H.n., 1994, Nesztor. Kiadói papírkötés.
17424.

1 000 HUF
Fekete István: Kele. Bp,. 1964, Magvető. Kiadói félvászon-kötés.
17425.

1 000 HUF
Fekete István: Tüskevár. Bp,. 1966, Móra. Hatodik kiadás. Szekcsó Tamás rajzaival. Kiadói félvászon-kötés.
17426.

1 000 HUF
Fekete István 8 műve:   A koppányi aga testamentuma. Történelmi regény. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1971, Móra. Hetedik kiadás.;  Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk.: Nagy Domokos Imre. A papírborító rajza Würtz Ádám munkája. Bp., 1973, Móra. Első kiadás.;  Vuk. Balogh Péter rajzaival. Bp., 1975, Móra. Harmadik kiadás. ;   Ballagó Idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1976, Móra. Harmadik kiadás.;   Őszi vásár. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás.;  Gyeplő nélkül. Bp., 1982, Szent István-Társulat.;   Búcsú. Bp., 1982, Szent István-Társulat.;   Fekete István: Karácsony éjjel. Összeáll. és szerk.: Horváth József. Szeged, 2006, Lazi.;   Különféle kötésekben, változó állapotban.
17427.

3 200 HUF
8,65
9,41
Latinovits Zoltán: Ködszurkáló Bp., 1973. Magvető Kiadó Papírkötésben
17428.

4 000 HUF
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Illusztrálta Haranghy Jenő. Bp.,[1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17429.

3 000 HUF
Nádor Jenő: Kártyajátékok könyve. Az alsóstól a rummyig. A ma divatos szórakoztató kártyajátékok ismertetése. Bp., é. n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Vászonkötésben, az eredeti papírborító felhasználásával
17430.

3 000 HUF
Medgyesi Pál: Lelki ábécé. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben
17431.

2 000 HUF
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések Fohászok és imák. Pest, 1867, Heckenast Gusztáv. Kiadói bőr kötés, aranyozott lapszélek, foltos lapok, kissé kopottas állapotban.
17432.

3 000 HUF
(Gárdonyi Géza) Göre Gábor: A pesti úr. Bp.,1925, Globus. Hetedik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Papírkötésben, kissé foltos, megviselt állapotban.
17433.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF