Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 47

Chester A. Reed: Bird Guide. Water birds. Game birds and bird of prey. New York, 1940, Doubleday, Doran & C., 240 p. Színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
17162.

2 000 HUF
5,73
6,92
17163.

1 000 HUF
2,87
3,46
17164.

1 800 HUF
5,16
6,23
17165.

800 HUF
2,29
2,77
Bród Miksa dr. Egészség és jólét. Hogyan érhető el. Bp., é.n. Elet és egészség. Kiadói papírkötésben
17166.

800 HUF
2,29
2,77
17167.

800 HUF
2,29
2,77
17168.

3 600 HUF
10,32
12,46
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17169.

900 HUF
2,58
3,11
J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1981,Natura. Első kiadás. 1150 színes képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17170.

800 HUF
2,29
2,77
Mágócsy-Dietz Sándor: Emlékbeszéd Jurányi Lajos r. tag felett. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek X. kötet 10. szám. Kiadói papírkötés, borítóm intézményi bélyegzővel és tollas feljegyzéssel.
17171.

1 400 HUF
4,01
4,84
11
Dr. Fülöp Zsigmond: Az ezüst kis tudós. Bp., é.n. Rózsavölgyi és társa. Kiadói egészvászon-kötés.
17172.

1 600 HUF
4,58
5,54
Gatter István (szerk.): Ásványtani-geokémiai szemelvények. Bp., 1985, ó:Magyarhoni Földtani Társulat. 224 p. Készült 500 példányban. Papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos és firkált borítóval.
17173.

1 200 HUF
3,44
4,15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.