Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 47

[Staindl Ferenc (1750?-1818)]: Francisco Staindl: Elementa geometria practicae in usum academiarum per regnum Hungariae et provincias eidem adnexas. Budae, 1818, Typis Regiae Unveristatis Hungaricae, 4+125 p. + IV (rézmetszetű, kihajtható táblák) t. Latin nyelven. Korabeli kopott papírkötésben, az I. tábla hiányzik.
17138.

10 000 HUF
28,65
34,60
Dr. Hollendonner Ferenc: A fenyőfélék fájának összehasonlító szövettana. II. köt.: táblák. Kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1913, Pátria, 2 p.+ XL (A táblák előtt feliratos hártyapapírral) t. Átkötött félvászon-kötéssel, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
17139.

4 600 HUF
13,18
15,92
17140.

2 800 HUF
8,02
9,69
Hanusz István: Égen és földön. Bp., 1904, Athenaeum, 299+2 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett, illusztrált papírkötés, foltos borítóval, a hátsó borítón javítással, részben felvágatlan lapokkal.
17141.

3 000 HUF
8,60
10,38
Retau O.: Az önmegóvás. Az idegrendszer és a nemőszevek önfertőzés és kicsapongások okozta betegségeinek és tehetetlenségének biztos és alapos gyógyítása. Bp., 1905, Vass József, 127 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kijáró lapokkal, a lapok szélén kis sérüléssel.
17142.

1 800 HUF
5,16
6,23
Prof. Dr. Med. Dennig: Az anyagcsere egészségtana ép és kóros állapotban. Bp.,1906-é.n., Légrády. 110+2p, kiadói egészvászon-kötés.
17143.

1 600 HUF
4,58
5,54
17144.

2 000 HUF
5,73
6,92
Géczy Barnabás: Őslénytan. Bp.,1986, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal, érdekes ajándékozási sorokkal. Megjelent 2000 példányban.
17145.

2 000 HUF
5,73
6,92
17146.

1 600 HUF
4,58
5,54
Dr. Cserey Adolf: Kis növénygyűjtő. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 43. Bp.-Pozsony, 1900, Stampfel, 78+1 p. Kiadói papírkötés, gerincén kissé szakadt állapotban.
17147.

1 200 HUF
3,44
4,15
15
17148.

1 000 HUF
2,87
3,46
Kiss Béla: Növényolaj-ipari, háztartás-vegyipari, lipidkémiai és kozmetikai szakszótár. Bp., 2001, Eri Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17149.

1 000 HUF
2,87
3,46

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.