Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 47

Rodin: Beszélgetések a művészetről. Bp., Franklin. Kiadó megfakult félvászon kötés, egyébként jó állapotban.
17150.

1 000 HUF
2,87
3,46
Mathematische und physikalische Geographie nebst Chronologie. Feldolgozta: Director Dr. Wiegand, Dr. Cornelius und Prof. Dr. v. Schmöger. 1874. Kiadói félvászon-kötés.
17151.

2 000 HUF
5,73
6,92
Szőllős Henrik: Az ember és világa.Természettudományos olvasmányok. Bp., 1941, Szociáldemokrata Párt, (Világosság-ny.), 228 p. Első kiadás. Átkötött kopott álbordás félbőr-kötésben, aranyozott felső lapélekkel, az eredeti papírborítókat bekötötték, ajándékozási sorokkal.
17152.

Szőllős Henrik: Az ember és világa.Természettudományos olvasmányok. Bp., 1941, Szociáldemokrata Párt, ("Világosság"-ny.), 228 p. Első kiadás. Átkötött kopott álbordás félbőr-kötésben, aranyozott felső lapélekkel, az eredeti papírborítókat bekötötték, ajándékozási sorokkal.

1 200 HUF
3,44
4,15
Horn Péter, Zsilinszky Sándor: Akvarisztika. Bp., 1993, Mezőgazda. Tizenharmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17153.

1 000 HUF
2,87
3,46
Dr. Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Bp., é.n., Hyppokrates. Sérült kiadói egészvászon kötésben, firkával.
17154.

1 200 HUF
3,44
4,15
17155.

1 200 HUF
3,44
4,15
August Forel: Az idegrendszer betegségei. Fordította: Peterdi István. Dr. Décsi Imre bevezetésével. 1 képmelléklettel. Bp, Kultúra Könyvkiadó és Nyomda Részvénytársaság. Kartonált papírkötésben
17156.

1 000 HUF
2,87
3,46
Hédervári Péter: Évezredek, vulkánok, emberek. Bp., 1981. Kossuth. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17157.

1 800 HUF
5,16
6,23
17158.

2 200 HUF
6,30
7,61
Elwyn Hartley Edwards: Lovak. Határozó Kézikönyvek. Bp.,1995, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés. Ajándékozási sorokkal.
17159.

1 400 HUF
4,01
4,84
17160.

1 200 HUF
3,44
4,15
17161.

1 200 HUF
3,44
4,15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.