Ships Balaton

Number of items: 34

Balatoni relikviák, 3 db: kerámia fali dísz, sérülésekkel; szaró ceruzatartó, fa vitorlás
13244.

1 000 HUF
Ifj. Tildy Zoltán: Kisbalaton. Vertse Albert bevezetőjével. Ifj. Tildy Zoltán fotóival. Bp.,1953,Művelt Nép, 92+3 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben, borítón belül szakadásokkal, volt könyvtári példány. Megjelent 4000 példányban.
13245.

1 200 HUF
1933 Cosulich Line villásreggeli étlap
13246.

1 400 HUF
Kagylókból összerakott vitorlás hajó, h. 22 cm, m: 35 cm
13247.

2 400 HUF
Marjai Imre: Nagy kalózkönyv. Kalózok, hajók, tengerek. Bp.,1994,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
13248.

1 200 HUF
Rlgi hajók, modellek tervrajzai nagy méretű rajzok Kon-Tiki, Boyer Jacht, Balthasar vitorlás stb, összesen 16 db kb 40x60 cm
13249.

2 200 HUF
5,95
6,47
35
Várkonyi Judit. (szerk.): Balaton. A magyar tenger. Fotó. Meződy Ö. István. H.n., é.n. (1980-85 körül), Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat (Offset és Játékkártya nyomda). Színes fotók reprodukcióival illusztrált mappa: 1 db 41x57 cm és 16 db 28,5x41 cm méretű nyomattal. Kiadói karton mappában.
13250.

1 000 HUF
Carte du Pilotage du Danube du km 1075 (Confluent de la Nera) au km 931 (Drobeta-Turnu Severin). Bp., 1976. Comission du Danube (Dunabizottság). Kihajtható Duna révkalauz térkép a Néra összefolyásától Szörényvárig. 1:10000. Francia és orosz nyelvű bevezetővel. Aranyozott vászonkötés. / Danube fold-out map from the Nera to Turnu Severin. 1:10000. With introduction in French and Russian languague. In linen binding.
13251.

2 600 HUF
7,03
7,65
Révész Tamás: Siófok. - - fotóival. Gáti István szövegével. Siófok, 1987, Siófok Városi Tanács VB. Több nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
13252.

1 000 HUF
Lichtneckert András: A balatonfüredi fürdőbizottság üléseinek jegyzőkönyvei, 1855-1917. Balatonfüred Városért Közalapítvány kiadványai 58.  Balatonfüred, 2010, Balatonfüred Városért Közalapítvány. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 400 példányban.
13253.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF