Ships Balaton

Number of items: 34

Mátrai Rudolf: Balaton. Kárpátoktól Adriáig. Kirándulási útmutatók. II. köt. Szerk.: Kerékgyártó Árpád, Kogutowicz Károly, Mátrai Rudolf. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 48 p. + 1 (színes, kihajtható térkép-melléklet) t. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól, a gerincen szakadással és javításnyommal.
13220.

2 400 HUF
14
1951 MÁV kedvezményes balatoni vonatjegy
13221.

1 000 HUF
Kenessey Béla: A Balaton. Kiadja: az Országos M. Kir. Vízépítési Igazgatóság. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 43 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borító egyik sarkán kis hiánnyal, de belül jó állapotban.
13222.

1 200 HUF
Vegyes Balatonnal kapcsolatos prospektus tétel, 3 db:  Balatonfüred és Kirándulások Balatonfüreden és környékén, magyar, angol és német nyelveken.; Dél-Nyugat Balatoni Kistérség, német nyelven, 31 p.
13223.

1 200 HUF
1986 Balaton térkép, Bp., Cartographia, 1:40.000, 71x115 cm+ 1979 A Balaton turistatérképe, 1:80.000, 36x99 cm
13224.

2 000 HUF
A Balaton összes fürdő és üdülőhelyeinek leírása. A Balatoni Szövetség Támogatásával. Kiadják: Kardos Ignác és Simalya V. Ferenc. Kaposvár,(1907.), Részvénynyomda, 2+234+16 (vasúti- és gőzhajó menetrendek.) p.+ 1 (kihajtható térkép.) t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a hirdetések és egy térkép hiányzik, javított kötéssel, javított lapokkal, Kállai Magda ex libris bélyegzéssel, ajándékozási sorokkal, kissé megviselt állapotban.
13225.

5 000 HUF
13
Schildmayer Ferenc: Balatonalmádi gyógyfürdő. Almádi Füzetek II. [Balatonalmádi], 2003,SANKI Magyarországi Egészségmegőrző Tudományos Egyesület-Almádiért Közalapítvány, 50 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
13226.

1 200 HUF
Fejezetek Balatonfüred történetéből. 1996. Balatonfüred, 1996, Aranyhíd Kulturális Szolgáltató Intézet. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, volt könyvtári példány.
13227.

1 000 HUF
10
Rónaszegi Miklós: A gézengúzok a Balatonnál. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp.,1986,Móra. Kiadói papírkötés.
13228.

1 000 HUF
Koós Tamás(szerk.): Balatoni mindentudó. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13229.

2 400 HUF
cca 1930-1940 Balatonkenese fővárosi üdülőhely, képekkel gazdagon illusztrált utazási prospektus
13230.

cca 1930-1940 Balatonkenese "fővárosi üdülőhely", képekkel gazdagon illusztrált utazási prospektus

6 000 HUF
1942 Hévíz gyógyfürdő, képekkel gazdagon illusztrált tájékoztató prospektus
13231.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF