Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 29

13366.

1 000 HUF
2,86
3,42
2 db Erkel Ferenc Bánk Bán c. operájával kapcsolatos könyv: Operaismertetők 6. Szövegét írta Egressi Béni, zenéjét szerezte Erkel Ferenc. Ismerteti Radnai Miklós. Bp., é.n., 	Singer és Wolfner. Kottarészletekkel. Kiadói kopott papírkötés, címlapon ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel. + Vámosi Nagy István, Várnai Péter: Bánk Bán az operaszínpadon. Operadramaturgiai tanulmány. Bp., 1960, Zeneműkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
13367.

1 000 HUF
2,86
3,42
cca 1920 Eredeti népdalok Kronisch és Társa. 16p.
13368.

1 000 HUF
2,86
3,42
13369.

1 600 HUF
4,57
5,48
1960 Szegedi Szabadtéri játékok képes hanglemez. Borító sérült, hiányos, lemez jó állapotban
13370.

1 400 HUF
4,00
4,79
Duke Ellington: Mindenem a muzsika. Ford: Borbás Mária. A verseket fordította: Tandori Dezső. Bp., 1979, Gondolat. Nagy gazdag, izgalmas fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.
13371.

1 400 HUF
4,00
4,79
10 db hangverseny és koncert műsorfüzet az 1930-as évekből
13372.

1 000 HUF
2,86
3,42
13373.

2 000 HUF
5,71
6,85
1956-1966 Vegyes kotta tétel, 3 db:  Ránki György: Jaj de szépen muzsikálnak. Magyar dalok énekhangra, zongorakísérettel.;  Vágyom egy nő után. Harmonika album Lehár Ferenc műveiből. Átdolgozta: Kola József.;  Örökszép melódiák zongorára. II. köt. Bp., 1956-1960-1966, Zeneműkiadó. Papírkötésekben.
13374.

1 000 HUF
2,86
3,42
13375.

1 400 HUF
4,00
4,79
13376.

1 200 HUF
3,43
4,11
A Metronom 77 dalai 1-2.füzet, 2 db
13377.

A "Metronom '77" dalai 1-2.füzet, 2 db

1 000 HUF
2,86
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.