Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 29

Vegyes kotta gyűjtemény tétel, 2 félváson-kötésben, megviselt, széteső állapotban. Benne Wagner, Brahms, Chopin és mások műveivel, egy-két díszes címlappal is.
13378.

1 000 HUF
Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
13379.

4 000 HUF
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papírborítása szakadt állapotban.
13380.

1 400 HUF
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, kissé karcos papír védőborítóban.
13381.

800 HUF
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
13382.

800 HUF
Fáy Miklós: Kocsis Zoltán - Vendégségben. Dedikálta: Kocsis Zoltán, Fáy Miklós és a fotós Gordon Eszter. Bp., 2004, Korona kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
13383.

3 000 HUF
13384.

2 400 HUF
Kő András (szerk.): A Beatles most és mindörökké. H.n., 1982, Sportpropaganda. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
13385.

1 200 HUF
13386.

800 HUF
13387.

4 800 HUF
12,97
14,12
2 db kotta: Brahms, Walzer, Opus 39, Edition Peters, 19p. kiadói papírkötés + DóFelix Mendelssohn Bartholdys Sämmtliche Werke. Lieder ohne Worte für pianoforte solo. 145p. Félvászon kötéssel, kijáró és foltos lapokkal.
13388.

2 db kotta: Brahms, Walzer, Opus 39, Edition Peters, 19p. kiadói papírkötés + DóFelix Mendelssohn Bartholdy's Sämmtliche Werke. Lieder ohne Worte für pianoforte solo. 145p. Félvászon kötéssel, kijáró és foltos lapokkal.

1 400 HUF
Carl Maria von Weber: Der Freischütz. Leipzig&Berlin, é.n. (1870-90 körül), C. F. Peters. 132p. Kotta. Kissé kopott aranyozott vászonkötésben, könyvtest elvált a borítótól.
13389.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF