Music, Musical notes, Instruments Number of items: 29
2362722
13378
391
Music, Musical notes, Instruments
Other collectibles
Vegyes kotta gyűjtemény tétel, 2 félváson-kötésben, megviselt, széteső állapotban. Benne Wagner, Brahms, Chopin és mások műveivel, egy-két díszes címlappal is.
1 000 HUF
2362546
13379
391
Other collectibles
Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
4 000 HUF
2363122
13380
391
Other collectibles
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papírborítása szakadt állapotban.
1 400 HUF
2299915
13381
391
Other collectibles
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, kissé karcos papír védőborítóban.
2337253
13382
391
Other collectibles
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
2360151
13383
391
Other collectibles
Fáy Miklós: Kocsis Zoltán - Vendégségben. Dedikálta: Kocsis Zoltán, Fáy Miklós és a fotós Gordon Eszter. Bp., 2004, Korona kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
3 000 HUF
2295632
13384
391
Other collectibles
2 400 HUF
2358775
13385
391
Other collectibles
Kő András (szerk.): A Beatles most és mindörökké. H.n., 1982, Sportpropaganda. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2288953
13386
391
Other collectibles
2289597
13387
391
4800
Other collectibles
1853 Franz Liszt: 3 Caprices-Valses pour le Piano. Vienna, [1853], Charles Haslinger, 19 p. Francia nyelven. Második kiadás. Papírkötésben, foltos, az első lap szakadt, rajta kézzel írt címfelirat, a címlap firkált, névbejegyzés, az utolsó lap sérült, "Ruzitska-féle Könyv és Zenemű Antiquarium" bélyegzőjével./
1853 Franz Liszt: 3 Caprices-Valses pour le Piano. Vienna, [1853], Charles Haslinger, 19 p In French language. Second edition. Spotty, damaged, in poor condition.
4 800 HUF
2273744
13388
391
Other collectibles
2 db kotta: Brahms, Walzer, Opus 39, Edition Peters, 19p. kiadói papírkötés + DóFelix Mendelssohn Bartholdy's Sämmtliche Werke. Lieder ohne Worte für pianoforte solo. 145p. Félvászon kötéssel, kijáró és foltos lapokkal.
1 400 HUF
2354698
13389
391
Other collectibles
Carl Maria von Weber: Der Freischütz. Leipzig&Berlin, é.n. (1870-90 körül), C. F. Peters. 132p. Kotta. Kissé kopott aranyozott vászonkötésben, könyvtest elvált a borítótól. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035