Maps

Number of items: 43

1914 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kogutowicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 64 p.+6 (kihajtható, nagyméretű térképek) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, a térképek egy részén egy-két szakadással.
13323.

1 600 HUF
4,57
5,48
28
1910 Gönc és Csobád katonai térképe, kiadja: K. u. k. Militärgeographisches Institut, foltos, 45×58 cm
13324.

1 000 HUF
2,86
3,42
Európa és Kisázsia politikai térképe, 1:12000000, 40x52 cm + Corvin áruház vármegyés térképe címerekkel, szakadásokkal, 23,5x34 cm
13325.

1 000 HUF
2,86
3,42
cca 1876 A népesség szaporodása, fogyása 1876-ban tervezte Keleti Károly, rajzolta: Hátsek Ignác. Bp., Kellner Ernő-ny., 15x22 cm
13326.

3 200 HUF
9,14
10,96
1880-1882 J(acob) Kuyper: Wereld-Atlas voor Kantoor en huiskamer. 1. Deel: Europa.; 2. Deel: Azië, Afrika, Amerika en Australië. [Egybekötve.]Amsterdam, 1880-1882,G. L. Funke, 4 p.+1-41 t.;4 p.+42-100 t. Holland nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a második részben két hiányzó térképpel (63., 84.), egy térkép kijár, sérült, beragasztott illusztrációkkal.
13327.

10 000 HUF
28,57
34,25
1963 Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe, 1:500.000, Bp., Kartográfia, 78x116 cm
13328.

1 000 HUF
2,86
3,42
1890 Az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1:180,000, rajta Budapest és Környéke vasúti térképpel, A kereskedelemügyi m. kir. Minister rendeletére kiadja a M. Kir. Államvasutak igazgatósága, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., vászonra kasírozva, szakadt, gyűrött, sérült a vászon felületén hiánnyal, foltos, 57x86 cm.
13329.

6 000 HUF
17,14
20,55
1939 A Keleti Mecsek turista térképe. Rajz: Kovács Attila. Pécs, 1939, Pécs Szab. Kir. Város idegenforgalmi irodája. Klösz György és fia műintézet, Bp. 34x30,5 cm beszakadással
13330.

1 800 HUF
5,14
6,16
cca 1900 Ózd és Kisterenye környéke katonai térkép, hajtva 60x48 cm
13331.

1 800 HUF
5,14
6,16
Nagy-Budapest, tervezte és rajzolta: Stoits György, Aczél testvérek kiadása, kivágásokkal, szakadásokkal, 69x102 cm
13332.

1 000 HUF
2,86
3,42
cca 1925 Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével, tervezte: Kogutowicz Károly, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadással, 58×70 cm
13333.

2 000 HUF
5,71
6,85
Budapest, 21 térkép, utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. Összeáll.: Gáll Pongrácz. Bp., 1942, Hellas. Félvászon kötésben, sérült gerinccel.
13334.

1 000 HUF
2,86
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.