Maps

Number of items: 43

1934 Budapest házadómentességi térképe. Hozzá kihajtható szöveges magyarázat, szakadással. Térkép méret: 28,5x28 cm
13347.

1 000 HUF
cca 1915 Európa Hadi Térképe, 1:5000000, Stoits György kiadása, szakadásokkal, jobb felső sarka hiányzik, 75,5x112 cm
13348.

1 000 HUF
13349.

10 000 HUF
27,03
29,41
1928 Miskolc thjf. város térképe a legújabb felmérési adatok alapján, M. kir. állami nyomda, 45×71 cm
13350.

8 000 HUF
1941 2 térkép-melléklet könyvben, a visszatért területekkel: Magyarország 1941 július havában-Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm, Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. (Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941. Száz esztendő emlékei. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Bp., 1941,[Posner-ny.], 71 sztl. lev. + 2 (hasonmás)+2 (térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal. Teljes, a térkép-mellékletek általában hiányoznak!
13351.

1 200 HUF
1902 A Balaton tónak és környékének részletes térképe 4 lapon. Csak 3 lap a négyből! Tervezte Lóczy Lajos, vászonra kasírozva. A lapok mérete egyenként 45x66 cm. Hajtva, jó állapotban, eredeti kartonban. A jobb alsó sarokban kiemelt balatonparti üdülőhelyek térképeivel.
13352.

50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1906-1911 Vegyes térkép tétel, 3 db: Prag,Eger, Budweis, München, Regensburg; Berlin, Brandenburg, Bautzen, Leipzig; Lübeck, Sralsund, Stettin. Wien, K.u.K. Militärgeographisches Institut, a hajtások mentén kis szakadásokkal, az egyik szélén kis hiánnyal, 43x50 cm
13353.

3 000 HUF
Die schöne Sammlung alter europäischer Landkartren und Städteansichten, hiányos
13354.

6 000 HUF
1931 Balatonboglár, Balatonszemes, Révfülöp, Balatonszepezd és környéke térkép. 90x65 cm
13355.

6 000 HUF
Bécs, 1:20000, G. Freytag & Berndt A.-G., Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 50x46,5 cm
13356.

800 HUF
Andrees Allgemeiner Handatlas in 126 Haupt- und 139 Nebenkarten. Bielefeld und Leipzig, 1899, Velhagen&Klasing. Negyedik kiadás. Hiányzó gerincű, aranyozott vászon-kötésben.
13357.

12 000 HUF
32,43
35,29
1880 Hátsek Ignác: A magyar szent korona országainak megyei térképei. Bp.,1880, Rautmann Frigyes, (Bp. Metszette és nyomta Posner Károly Lajos-ny.), 4 p. + 1 (átnézeti térkép)+80 t. (térképek.) Nyolcvanegy kétszínű litografált térkép tábla, 1: 500.000. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
13358.

30 000 HUF
81,08
88,24
30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF