15035.
390. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1933.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. (címkép)+164+4 p.+28 (fekete-fehér fotók). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.