15036.
390. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
Bergman, Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., é.n., Franklin, 272 p.+23 t. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, enyhén kopott gerinccel