Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 32

Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Első kiadás. Bp., 1871. Pesti Könyvnyomda, 2+XXXXVII+581 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, igényesen pótolt lapokkal (az első 16 lap, 98-111 oldal, és 178-191 oldalak között), egy lap kétszer lett bekötve (az egyik pótolt lap), két helyen felcserélt lapokkal (XXXI/XXXII., XXXIX/XXXX.), számos restaurált lappal, foltos lapokkal, de hiánytalan állapotban.
17626.

40 000 HUF
108,11
117,65
30
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Második kiadás. Edtitio Secunda.; Függelék a magyar gyógyszerkönyv második kiadásához. Additamentum ad Edititonem Secundam Pharmakopoeae Hungaricae. Bp., 1888-1896, Athenaeum, XLV+51; 716 p. Magyar és latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos restaurált lappal, tulajdonosi névbélyegzőkkel, közte a ceglédi Zalai Ede Gyógyszertára a Reményhez bélyegzéssel.
17627.

Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Második kiadás. Edtitio Secunda.; Függelék a magyar gyógyszerkönyv második kiadásához. Additamentum ad Edititonem Secundam Pharmakopoeae Hungaricae. Bp., 1888-1896, Athenaeum, XLV+51; 716 p. Magyar és latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos restaurált lappal, tulajdonosi névbélyegzőkkel, közte a ceglédi Zalai Ede Gyógyszertára a "Reményhez" bélyegzéssel.

26 000 HUF
70,27
76,47
37
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. [Magyar és latin kötet egybekötve.] III. kiadás. Edito Tertia. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, XX+414; 4+XIII+430 p. Magyar és latin nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, jegyzetekkel, névbélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal, közte vésztői Magyar Koronához Petry József Gyógyszertára bélyegzéssel.
17628.

Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. [Magyar és latin kötet egybekötve.] III. kiadás. Edito Tertia. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, XX+414; 4+XIII+430 p. Magyar és latin nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, jegyzetekkel, névbélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal, közte vésztői "Magyar Koronához" Petry József Gyógyszertára bélyegzéssel.

20 000 HUF
54,05
58,82
17
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. IV. kiadás. Bp., 1934, M. Kir. Állami Nyomda, 424 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel és javított kötéssel, kopott borítóval, a lapszéleken kis foltokkal, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal, jegyzetekkel, intézményi és névbélyegzővel.
17629.

15 000 HUF
40,54
44,12
1925 Gyógyszerész zsebnaptár az 1925. évre. 53-ik évfolyam. Összeáll.: Karlovszky Géza, Koritsánszky Ottó. Bp., 1926., Merkantil-ny., 6+518+12 p.+12 sztl. lev. Korabeli reklámokkal, közte Drasche gyógyszertári porcellán felszerelések árjegyzékkel, Fodor Kálmán Első magyar Gyógyszerészeti Doboz Papíráru Litográfiai Kő és Könyvnyomdai Műintézete...stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított aranyozott gerinccel, kopott borítóval, javított kötéssel, intézményi és tulajdonosi névbélyegzővel.
17630.

8 000 HUF
Hanusz István: Az állatok világából. Bp., é.n., Méhner Vilmos. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
17631.

5 000 HUF
Bernolák Kálmán-Gyertyánffy Ernő: Számtan és mértan. A leánygimnáziumok és leánylíceumok III. osztálya számára. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi-ny., 90 p. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.
17632.

1 000 HUF
Illyés Géza dr.: Urologia. Gyakorló orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, első néhány lap kijár.
17633.

1 000 HUF
Catherine Parker-Littler: Kérdezd a szülésznőt! Ford.: Lipták Judit. Bp., 2011, M-Érték. Kiadói kartonált papírkötés.
17634.

2 400 HUF
17635.

1 200 HUF
17636.

800 HUF
Anghi Csaba (szerk.): Szaktanácsok az élővilág köréből. Közlik: Az Állat- és Növénykert tudományos munkatársai. 22. szám. Bp., 1965. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17637.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF