17629.
390. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
15 000 HUF
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. IV. kiadás. Bp., 1934, M. Kir. Állami Nyomda, 424 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel és javított kötéssel, kopott borítóval, a lapszéleken kis foltokkal, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal, jegyzetekkel, intézményi és névbélyegzővel.