Books: Technics

Number of items: 36

Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Tulajdonosi névbejegyzéssel, készült 4500 példányszámban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóban.
17164.

8 000 HUF
23,12
28,07
17165.

2 000 HUF
5,78
7,02
17166.

5 000 HUF
14,45
17,54
Farkashegyi félévszázad. A MÁV Sportrepülő Egyesület és az MHSZ MÁV Repölő- és Ejtőernyős Klub 50 éve. Bp., 1980. Közdok.
17167.

1 400 HUF
4,05
4,91
Nagy J. Zoltán: A traktor (vonójármű) működése, kezelése és javítása. Kérdésekben és feleletekben. 300 ábrával. Bp., é.n., Népszava. II-dik javított s bővített kiadás az összes idevágó rendeletekkel. 1 melléklettel. Későbbi félvászon kötésben, volt könyvtári példány.
17168.

2 000 HUF
5,78
7,02
cca 1930 Voigtländer német fényképezőgépeket,objektíveket gyártó cég, német nyelvű prospektusa, számos leírással, illusztrációval. Braunschweig, Georg Westermann-ny.,kopott borítóval, de belül jó állapotban, 80 p.
17169.

2 000 HUF
5,78
7,02
Zeiss Ikon C 352. b. sz. ismertető fényképezőkészülékek és azok tartozékairól. 1930. Dresden, 1930, Zeiss Ikon A.G., 80 p. Zeiss árukatalógus gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne fényképezőgépekkel, kinematográfiai készülékekkel, alkatrészekkel, kellékekkel. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.
17170.

2 000 HUF
5,78
7,02
9
1934 HAFA (Hatschek és Farkas) árukatalógus. Benne fényképezőgépekkel, filmes felvevőgépekkel, kellékekkel... stb. Bp.,1934, Tolnai-ny., 126+2 p. Kiadói papírkötés.
17171.

2 000 HUF
5,78
7,02
David Bennett: Metró. A földalatti vasút története. Ford.:Kunos Vanda. Bp., 2005, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17172.

2 800 HUF
8,09
9,82
Surányi Endre - Rózsa György: Motor, moped, robogó. Motoros vizsgaismeretek. Bp., 1959, Táncsics.8 melléklettel. Kiadói kopott félvászon-kötésben. A függelékben motortípus leírásokkal.
17173.

2 000 HUF
5,78
7,02
Kreilisheim György: Régi magyar fényképezés. Bp., 1941, Officina., 32db képmelléklettel Kartonált papírkötésben
17174.

1 400 HUF
4,05
4,91
Bogdán István: Régi magyar mesterségek. Bp., 1973.  Magvető Könyvkiadó, Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17175.

1 600 HUF
4,62
5,61
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.