Books: Technics

Number of items: 36

Liener György: Autótípusok 1964. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kissé kopott borítóval.
17176.

3 000 HUF
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói foltos, kopott félvászonkötésben.
17177.

1 600 HUF
Ternai Zoltán: Személygépkocsivezetők tankönyve. Műszaki ismeretek. Bp., 1972, Műszaki. Mellékletekkel. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17178.

1 200 HUF
Esztó Péter: A bányabecslés. Bp., 1942., Mérnöki Továbbképző Intézet. 16p. Kiadói papírkötés, borítón tulajdonosi névbejegyzéssel.
17179.

1 400 HUF
Gerő László: Országos földmérések az állami közigazgatás szolgálatában. Gazdaság- földrajzi gyűjtemény VII. Az Egyet. Közgazd. Kar Földrajzi Intézetének kiadványa. Igazgató: gr. Teleki Pál. Bp., 1934., Athenaeum. 27p. 2 térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
17180.

1 600 HUF
17181.

2 000 HUF
1960 Üzemeltetési utasítás a Wartburg személygépkocsihoz. 48 képpel. Ford.: Friedrich Seresi. Leipzig, 1960, Fachbuchverlag, 60 p. + 2 (kihajtható melléklet) t. Kiadói papírkötés, sérült, foltos, hiányos borítóval, sérült mellékletekkel, megviselt állapotban. Ritka.
17182.

1960 Üzemeltetési utasítás a "Wartburg" személygépkocsihoz. 48 képpel. Ford.: Friedrich Seresi. Leipzig, 1960, Fachbuchverlag, 60 p. + 2 (kihajtható melléklet) t. Kiadói papírkötés, sérült, foltos, hiányos borítóval, sérült mellékletekkel, megviselt állapotban. Ritka.

1 600 HUF
Halász Ferenc: Kárpitozás korszerű anyagokkal. Bp., 1971, Műszaki. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé foltos, koszos kartonált papírkötésben. Megjelent 4800 példányban.
17183.

1 000 HUF
17184.

1 000 HUF
Bancsi Péter: Volkswagen. Híres autómárkák. Nyíregyháza, 2008, Nagykönyv-kiadó. Színes fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadó kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval de egyébként jó állapotban.
17185.

2 400 HUF
Vegyes ipartörténeti könyvtétel, 2 db:  Dr. Geszler Ödön: A 200 éves Budaprint PNYV Goldberger Textilművek története 1784-1984. Bp.,1984, Budaprint PNYV Goldberger Textilművek,(Somogy megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 428 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.+Honvári János: Kis magyar ipartörténet. A győri szeszgyár története. Bp., 1995, Győri Szeszgyár és Finomító Rt. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17186.

1 200 HUF
Bálint Sándor: A gépkocsi története. Autóstop? Olvasókönyv. Bp, 1994, Navitas Kft. Papírkötésben, jó állapotban.
17187.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF