Books: Architecture, Art

Number of items: 187

Karátson Gábor: A festés mestersége. (Festészet II.) + Miért fest az ember. Műhelytitkok. (Festészet I.). Bp., 1970-1971. Corvina. Papírkötésben, foltos, szakadt borítóval.
16665.

1 600 HUF
Denys Chevalier: Picasso kék és rózsaszín korszaka. Bp, 1981, Corvina. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16666.

1 600 HUF
Erdélyi Dániel: Spidronok. Bp, 2005, Spidron Bt. Első kiadás. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
16667.

800 HUF
14
Szántó Piroska: Golgota. Szántó Piroska festményei és archaikus népi imádságok. Bp, 1987, Corvina. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Illusztrált papírkötésben, szép állapotban.
16668.

1 000 HUF
Új magyar képtár. A Magyar Nemzeti Galéria festészeti gyűjteménye. Vál., és az előszót írta: Dr. Pogány Ö. Gábor. Bp.,1976,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
16669.

800 HUF
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16671.

1 600 HUF
Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944. Athenaeum, 128+9+6 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte néhány aktfotóval is. Kiadói kopott félvászon kötésben, kiadó szakadt, hiányos illusztrált papír védőborítóban.
16672.

2 000 HUF
Győző Sikota: Herend manufaktur der ungarischen porzellankunst. Bp., 1992, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, a papír védőborító hiányzik. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Német nyelven.
16673.

1 000 HUF
Dobos Lajos: Magyar műemlékek. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16674.

1 000 HUF
Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sothebys Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1998, Park. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban
16675.

Christopher Payne (szerk.): A bútor enciklopédia. Sotheby's Enciklopéida. Ford.: Szalay Marianna, Zsolt Angéla. Bp., 1998, Park. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban

3 200 HUF
8,65
9,41
Antikvitások kézikönyve. Szerk.: Miller Judith, Miller Martin. Bp., 1991, Láng Kiadó. Számos érdekes képpel, leírásokkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16676.

3 000 HUF
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp., 1978, Műszaki. Egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16677.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: