Books: Architecture, Art

Number of items: 187

Herendi Miklós: Művészettörténet I-III. Bp., 1998. NTK. Védőborítóval, jó állapotban.
16641.

1 600 HUF
Bortnyik Sándor - Hevesy Iván - Rabinovszky Márius: Kétezer év festészete. Bp., 1943, Dante. Kopott félvászon kötésben, sérült gerinccel.
16642.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bánhegyi Miksa: A közösség asztala. A Pannonhalmi Apátság barokk ebédlője. Hapák József fotóival. Bp.,1993,Pannonhalma-Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
16643.

800 HUF
Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekaság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16644.

1 000 HUF
Auguste Rodin. Szerk.: Hajnal Gabriella. Hn., 2006, Ventus Libro. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
16645.

1 800 HUF
Vegyes művészeti könyv tétel, 6 db. Raffaello. A művészet klasszikusai. Bp.,1983,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban. + Mária Spolocníková: A bártfai Jézus születése oltár. Sinkó Ferenc fordítása. Békéscsaba, 1984, Helikon. Kartonált papírkötésben, szakadt papír védőborítóban. + Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp., én.,Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben. + Jan Bialostocki: Bernini. 13 színes és 36 fekete-fehér képpel. Bp, én., Corvina. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. + Klassiker der kunst in gesamt ausgaben. Stutgart. Német nyelven. + H. Takács Marianna: Spanyol mesterek Zurbarántól Goyáig. Bp, 1984, Corvina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
16646.

1 800 HUF
Kuno Mittelstadt: Vincent van Gogh. Húsz színes táblával és huszonkilenc fekete-fehér reprodukcióval. A művészet világa. Bp, 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16647.

800 HUF
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp.,1962, Képzőművészeti Alap. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16648.

1 200 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1980, Corvina Kiadó, 240+48 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval,
16649.

1 000 HUF
9
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16650.

1 600 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1985, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
16651.

1 000 HUF
Bódy Gábor. 1946-1985. Életműbemutató. Szerk.: Beke László, Peternák Miklós. Bp.,1987, Műcsarnok-Művelődési Minésztérium-Filmfőigazgatóság. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16652.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF