Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 90
2307399
31857
386
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban T:1-,2 NMK 564.
2 200 HUF
2232515
31858
386
Numismatics
1974. KISZ (Kommunista Ifjúsági Szövetség) Forradalmi Ifjúsági Napok festett, műgyantás propaganda jelvényei: 1848-1974, 1919-1974, 1945-1974 feliratokkal (50mm) T:1
1 400 HUF
2237662
31859
386
Numismatics
~1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
2 000 HUF
2308216
31860
386
Numismatics
12 000 HUF
2308906
31861
386
Numismatics
1981. "Az Emberi Környezetért Érdemérem" zománcozott kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:1-
5 000 HUF
2312378
31862
386
Numismatics
1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény eredeti, de sérült tokban + ~1960. "Munkásőr" 5 éves szolgálati műgyantás jelvény eredeti, de sérült tokban T:1-,2
1 200 HUF
2309818
31863
386
Numismatics
1984. "Sobieski Túra - XXVI 1984" műgyantás jelvény (37x30mm) T:1-
1 000 HUF
2286440
31864
386
Numismatics
1990. "10 éves az 56-os Szövetség" aranyozott, műgyantás fém jelvény eredeti tokban (27x23mm) T:1
1 600 HUF
2230847
31865
386
Numismatics
1992. "Vám és Pénzügyőrség" Szolgálati Érdemérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dobozában + DN "1822-1884 Lónyay Menyhért" lemezérem. Szign.: Z.S. H.S. (52mm) T:2
NMK 751.
16 000 HUF
2309823
31866
386
Numismatics
1996. "Meteor TTE 34. Városismertető Verseny - Millecentenárium Tiszteletére 896-1996" Br jelvény (38,5mm) T:1-
1 000 HUF
2237651
31867
386
Numismatics
3xklf külföldi jelvénytétel, közte NDK ~1950. "Város és vidék kéz a kézben" zománcozott Br jelvény T:2-,3
3xdiff foreign badges, within GDR ~1950. "Stadt und Land hand im hand" enamelled Br badge C:VF,F
1 000 HUF
2310541
31868
386
5500
Numismatics
6db-os turista jelvény tétel, közte "Természetkedvelő Vasipari Szocialista Brigádok és Dolgozók - Jelvényszerző mozgalma" műgyantás jelvény T:vegyes
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035