Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 90
2309836
31833
386
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1950. 3db különféle, részben zománcozott Br vasutas jelvény, közte 500.000km balesetmentesen kitüntető jelvény T:2
3 000 HUF
2309019
31834
386
Numismatics
~1950. "A térképészet kiváló dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény + miniatűr, eredeti tokban T:1-,2
20 000 HUF
2232360
31835
386
Numismatics
1952. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres, részben zománcozott, aranyozott kitüntető jelvény, miniatűrrel, eredeti, címeres bakelit tokban + DN "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott Br kitüntető jelvények nagyméretű és miniatűr verziók eredeti tokban T:1,1- patina
2 800 HUF
2290706
31836
386
Numismatics
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 NMK 603.
2 400 HUF
2291468
31837
386
Numismatics
Major Aladár (1878-1970) ~1957. Arany Jánost ábrázoló fém jelvény (20mm) T:2
1 400 HUF
2278110
31838
386
40000
Numismatics
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:1
Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with service ribbon C:UNC
NMK 611.
40 000 HUF
2252219
31839
386
100000
Numismatics
1957. "Magyar Népköztársaság Kiváló Művésze" jelzett (0.925), aranyozott Ag kitüntetés szalagon T:2 kis ph., patina, ragasztott szalag / Hungary 1957. "Title for the Distinguished Artist of the Hungarian People's Republic, 1957" hallmarked (0.925), gilt Ag decoration on ribbon C:XF small edge error, patina, glued ribbon
NMK 538.
100 000 HUF
2307393
31840
386
Numismatics
1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, miniatűrrel, dísztokban T:1- NMK 604.
1 400 HUF
2292112
31841
386
Numismatics
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" Br kitüntetés, nem saját mellszalagon T:2
1 200 HUF
2312405
31842
386
Numismatics
~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" Br jelvény, (30x23mm) T:2
2312394
31843
386
Numismatics
1962. "Ifjúság a Szocializmusért Mozgalom" műgyantás fém jelvény igazolással + 1976. "Véradás" jelvény emléklappal T:2,2-
1 200 HUF
2307384
31844
386
Numismatics
1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, változat T:1-,2 1964. Hungary "Order of Labour" golden grade, golded, enamelled Br decoration, with ribbon and thin ribbon, in original case, variant C:AU,XF NMK 599.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035