31862.
386. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 200 HUF
1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény eredeti, de sérült tokban + ~1960. "Munkásőr" 5 éves szolgálati műgyantás jelvény eredeti, de sérült tokban T:1-,2