https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Railways, locomotives

Number of items: 31

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Metz István: Mozdony- és motorkezelés ipar- és közúti vasutakon. Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 1060 példányban.
17161.

Metz István: Mozdony- és motorkezelés ipar- és közúti vasutakon. Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 1060 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,99
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
4 200 HUF
Magyar Királyi Államvasutak 1. sz. szolgálati és illetmény szabályzat Bp., 1915. Franklin. félvászon kötés, néhány lap foltos
17162.

Magyar Királyi Államvasutak 1. sz. szolgálati és illetmény szabályzat Bp., 1915. Franklin. félvászon kötés, néhány lap foltos

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,99
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
17163.

1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,49
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
Szarvassy György: A vasuti statisztika alapelemei. Bp., 1909, Wodianer F. És Fiai műintézete. I. sorozat 14. könyv. Kiadói papír kötésben.
17164.

Szarvassy György: A vasuti statisztika alapelemei. Bp., 1909, Wodianer F. És Fiai műintézete. I. sorozat 14. könyv. Kiadói papír kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Rónai Ernő: Vasutasok, Bp., Urbányi István nyomda, Bp., kiadói kartonált papírkötésben
17165.

Rónai Ernő: Vasutasok, Bp., Urbányi István nyomda, Bp., kiadói kartonált papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Hans Reichardt: Die Eisenbahn. Nürnberg, 1994, Tessloff. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Pressehandbuch Bahnen und Häfen 2008/2009. Privatbahn Magazin. Suchlendorf, 2008, Bahn-Media. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17166.

Hans Reichardt: Die Eisenbahn. Nürnberg, 1994, Tessloff. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Pressehandbuch Bahnen und Häfen 2008/2009. Privatbahn Magazin. Suchlendorf, 2008, Bahn-Media. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db.  Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.   Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal.   ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé viseltes állapotban.   Philippe Lorin: Le Train a Grande Vitesse. hn., 1981, Fernand Nathan. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.   Notice de Conduite des Moteurs. AGO Diesel. Mulhouse,é.n.,Société Alsacienne de Constructions Mécanique (SACM.) Franica nyelven. Kiadói papírkötés.
17167.

Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db. Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal. ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé viseltes állapotban. Philippe Lorin: Le Train a Grande Vitesse. hn., 1981, Fernand Nathan. Francia nyelven. Kiadói papírkötés. Notice de Conduite des Moteurs. AGO Diesel. Mulhouse,é.n.,Société Alsacienne de Constructions Mécanique (SACM.) Franica nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
In Treno al Cinema. Immagini per un viaggio in Italia. Szerk.: Eugenio Bernardi-Piero Spila. Roma, 1988, Peliti Associati. Olasz nyelven. Számos fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
17168.

In Treno al Cinema. Immagini per un viaggio in Italia. Szerk.: Eugenio Bernardi-Piero Spila. Roma, 1988, Peliti Associati. Olasz nyelven. Számos fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
5,22
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
Magyar Államvasutak felsőbb szervezeti tagozódásának változásai és vezetése. 1869. évi november hó 1-1989. évi február hó 28. közötti időszakban. I. rész: 1869. évi november hó 1. - 1949. évi március hó 15-ig. Összeáll.: Fényes József. Bp.,1988-1989, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17169.

Magyar Államvasutak felsőbb szervezeti tagozódásának változásai és vezetése. 1869. évi november hó 1-1989. évi február hó 28. közötti időszakban. I. rész: 1869. évi november hó 1. - 1949. évi március hó 15-ig. Összeáll.: Fényes József. Bp.,1988-1989, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,59
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerkesztette Mezei István. Bp.,(1996), MÁV Rt. 477 p. Kiadói nyl-kötésben, a címlap és a 23. oldal között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, rossz állapotban. +William Wenger: Eisenbahnen der Welt. Lausanne, 1969, Mondo-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17170.

150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerkesztette Mezei István. Bp.,(1996), MÁV Rt. 477 p. Kiadói nyl-kötésben, a címlap és a 23. oldal között hiányzó lapokkal, kijáró lapokkal, rossz állapotban. +William Wenger: Eisenbahnen der Welt. Lausanne, 1969, Mondo-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
Dízel-vontatójárművek I. rész. (Dízelmozdonyvezetői tanfolyamok számára.) Szerk.: Csarádi János, Mezei István. Bp.,1988, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
17171.

Dízel-vontatójárművek I. rész. (Dízelmozdonyvezetői tanfolyamok számára.) Szerk.: Csarádi János, Mezei István. Bp.,1988, MÁV. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,64
EUR
,
5,59
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
Das Buch der Bahn. 150 Jahre Eisenbahn in Österreich. Wien, 1987, Österreichische Verkehrswerbung.+Fünf Jahrhunderte Bahntechnik. Szerk.: Horst Weigelt. Darmstadt, 1986, Darmstadt. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17172.

Das Buch der Bahn. 150 Jahre Eisenbahn in Österreich. Wien, 1987, Österreichische Verkehrswerbung.+Fünf Jahrhunderte Bahntechnik. Szerk.: Horst Weigelt. Darmstadt, 1986, Darmstadt. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 386:
From 12 to 21 January
Payment deadline is 5 February
Viewing: From 18 to 21 January

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment