Books: Railways, locomotives Number of items: 31
2122758
17185
386
Books: Railways, locomotives
Other collectibles
Rimóczy Miklós: Vasútföldrajz és történet. I. rész.: Vasútföldrajz. Bp.,1996., MÁV. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2030430
17186
386
Books: Railways, locomotives
Other collectibles
1 200 HUF
2003874
17187
386
Books: Railways, locomotives
Other collectibles
Lovas József-Mezei István: Dízel-vontatójárművek gazdasági üzeme II. Bp., 1984, Budapesti Műszaki Egyetem Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel. Megjelent 268 példányban.
Szerzői tiszteletpéldány bebélyegzéssel, Mezei István hagyatékából.
1 000 HUF
2003838
17188
386
Books: Railways, locomotives
Other collectibles
Szekeres József: Ganz Ábrahám és a magyar közlekedési technika. Közlekedési Múzeum Füzetei 3. Bp.,1968, Közlekedési Múzeum. Kiadói papírkötés.
Megjelent 2000 példányban.
1 200 HUF
2003878
17189
386
Books: Railways, locomotives
Other collectibles
Brodszky Dezső: Diselmotorok turbótöltése. Kézirat. Bp.,1960, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 140 példányban.
1 200 HUF
2122793
17190
386
Books: Railways, locomotives
Other collectibles
Óda a gyorsasághoz. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp., 1989, KÖZDOK. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással.
2030362
17191
386
Books: Railways, locomotives
Other collectibles
Általános utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. E 101. sz. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035