Printed Materials Number of items: 315
1914103
13575
386
Printed Materials
Other collectibles
2310646
13576
386
Printed Materials
Other collectibles
1916 IV. Károly király, I. világháborús emléklap
1 000 HUF
2123489
13577
386
Printed Materials
Other collectibles
1916 Az új nyári időmérés történelmi emléklapja a világháború 2-ik esztendejéből, 1916 április 30-május1, sorszámozott 00834., Bp., Károlyi György, papír, REPRINT!, 17x26 cm
1 600 HUF
1378204
13578
386
Printed Materials
Other collectibles
1916 Katholikus Kántor. Katholikuis egyházzenei szaklap teljes évfolyama bekötve. Megviselt félvászon kötésben, belül jó állapotban 327p.
10 000 HUF
1929213
13579
386
Printed Materials
Other collectibles
1916-1918 a Művészet folyóirat 3 lapszáma (15. évf. tavaszi, 16. évf. tavaszi, 17. évf. téli), számos érdekes írással
1 600 HUF
1988096
13580
386
Printed Materials
Other collectibles
1917 Athenaeum. Új folyam. III. kötet. 1-6 sz. Teljes évfolyam. A MTA hozzájárulásával kiadja a Magyar Filozófiai Társaság. Szerk.: Alexander Bernát. Bp., Pfeifer Ferdinánd. Papírkötésben.
1 000 HUF
2313561
13581
386
Printed Materials
Other collectibles
1917 Mauthner Ödön cs. és kir. magkereskedésének árjegyzéke, 1917. jan. 27., XIX évf. 1. sz., szakadt borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, 156 p. Továbbá 2 db boríték hozzá ragadt megrendelő lapokkal, és 1 db további megrendelőlap.
1 000 HUF
2311862
13582
386
Printed Materials
Other collectibles
1917 Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia napi- és tanrend, 98. sz. napiparancs, valamit az akadémia pecsétjével ellátott térkép
3 600 HUF
899212
13583
386
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920 Wien I. Excelsior Hotel képes zárt levelezőlap.reklámnyomtatvány / PS card with images commercial
2 000 HUF
2313870
13584
386
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920 Védő Ligák Szövetsége irredenta röplap 15x11 cm
1 000 HUF
2314304
13585
386
Printed Materials
Other collectibles
1920 Vitézitelek adományozása és alapítása, Bp., Erdély-Könyvnyomda, 4 p.
2 000 HUF
2311263
13586
386
Printed Materials
Other collectibles
1921-23 2 db bécsi evezős egyesületi évkönyv
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035