https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 315

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1886 Ez is imádsága a magyarnak. Bp., 1886., Méhner Vilmos, foltos, kis lapszéli szakadásokkal, 8 p.
13525.

1886 Ez is imádsága a magyarnak. Bp., 1886., Méhner Vilmos, foltos, kis lapszéli szakadásokkal, 8 p.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
1886 A pannonhalmi főapát rendelete. Az apátság gazdálkodásával kapcsolatos intézkedésekről 18 p. + VI.táblázat
13526.

1886 A pannonhalmi főapát rendelete. Az apátság gazdálkodásával kapcsolatos intézkedésekről 18 p. + VI.táblázat

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
13527.

1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1888 Bécs, Stögermayr katalógus, német nyelven
13528.

1888 Bécs, Stögermayr katalógus, német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
1889 M. Kir. Államvasutak hivatalnokai, altisztjei és szolgái nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1889, Légrády-ny., 36 + 3 p.
13529.

1889 M. Kir. Államvasutak hivatalnokai, altisztjei és szolgái nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1889, Légrády-ny., 36 + 3 p.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1889 Magyar- és erdélyországi új és ó kalendárium Krisztus urunk születése után 1889. közönséges esztendőre, mely 365 napból áll. Érdekes olvasmánnyal. Nagykanizsa,[1888], (Komárom-nagykaizsai naptár kiadója) Wajdits József, 32 p. A borító két oldalán Komáromot ábrázoló fametszetes illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötésben, a címlapon a kiadó pecsétjeivel, kis szakadásokkal, kijáró lapokkal, a hátsó borítón és az utolsó lapon szakadással, rajtuk kis javítással.
13530.

1889 Magyar- és erdélyországi új és ó kalendárium Krisztus urunk születése után 1889. közönséges esztendőre, mely 365 napból áll. Érdekes olvasmánnyal. Nagykanizsa,[1888], (Komárom-nagykaizsai naptár kiadója) Wajdits József, 32 p. A borító két oldalán Komáromot ábrázoló fametszetes illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötésben, a címlapon a kiadó pecsétjeivel, kis szakadásokkal, kijáró lapokkal, a hátsó borítón és az utolsó lapon szakadással, rajtuk kis javítással.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
2
cca 1890-1912 7 db színes nyomat lexikonokból, viseletek, állatok, ausztráliai őslakók témában. lapméret: 17x25 és 19x27,5 cm közötti méretben
13531.

cca 1890-1912 7 db színes nyomat lexikonokból, viseletek, állatok, ausztráliai őslakók témában. lapméret: 17x25 és 19x27,5 cm közötti méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
1891 Búcsuhangok melyeket főméltóságu és főtisztelendő Vaszary Kolos úr...-hoz a pannonhalmi főapáti székből való távozása alkalmából intéz a Pannonhalmi Szent Benedek Rend. Győr, 1891. Surányi 6p. Lapokon kis beszakadás
13532.

1891 Búcsuhangok melyeket főméltóságu és főtisztelendő Vaszary Kolos úr...-hoz a pannonhalmi főapáti székből való távozása alkalmából intéz a Pannonhalmi Szent Benedek Rend. Győr, 1891. Surányi 6p. Lapokon kis beszakadás

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1892 Örömhangok melyekkel főméltóságú és főtisztelendő Vaszary Kolos urat Magyarország hercegprímását, esztergomi érseket.. ünnepélyes beiktatása alkalmából fiui hódolattal üdvözli a Pannonhalmi Szent-Benedekrend. Esztergom, 1892 Lipszky. 8p.
13533.

1892 Örömhangok melyekkel főméltóságú és főtisztelendő Vaszary Kolos urat Magyarország hercegprímását, esztergomi érseket.. ünnepélyes beiktatása alkalmából fiui hódolattal üdvözli a Pannonhalmi Szent-Benedekrend. Esztergom, 1892 Lipszky. 8p.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1894 Kakas Márton. Sipulusz Lapja. 1894. szept. 30.-1894. dec. 23. I. évf. 1-13. sz., majdnem teljes évfolyam, egy szám hiányzik. Szerk.: Sipulusz (Rákosi Viktor.) Korabeli reklámokkal. Illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, néhol foltos, a lapokon egy részén szakadás, 4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4 sztl. lev.+16 p.   Sipulusz álnéven alkotó Rákosi Viktor által szerkesztett élclap. Az első évfolyam dátuma tévesen 1890, helyesen 1894. A Kakas Márton eredetileg Jókai Mór írói álneve volt.
13534.

1894 Kakas Márton. Sipulusz Lapja. 1894. szept. 30.-1894. dec. 23. I. évf. 1-13. sz., majdnem teljes évfolyam, egy szám hiányzik. Szerk.: Sipulusz (Rákosi Viktor.) Korabeli reklámokkal. Illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, néhol foltos, a lapokon egy részén szakadás, 4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4 sztl. lev.+16 p. Sipulusz álnéven alkotó Rákosi Viktor által szerkesztett élclap. Az első évfolyam dátuma tévesen 1890, helyesen 1894. A Kakas Márton eredetileg Jókai Mór írói álneve volt.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
1897 A Budapesti Pálmakert-Egyesület Részvény-Társaság prospectusa és aláírási felhívása, valamint a Pálmakert felhívása: rajta a támogatók névsorával, rajtuk kis Budapest-térképpel, a Pálmakert tervezett helyszínével, az egyesület borítékjával, 4+4 p.
13535.

1897 A "Budapesti Pálmakert-Egyesület Részvény-Társaság" prospectusa és aláírási felhívása, valamint a Pálmakert felhívása: rajta a támogatók névsorával, rajtuk kis Budapest-térképpel, a Pálmakert tervezett helyszínével, az egyesület borítékjával, 4+4 p.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
1897 Möllers Deutsche Gätner-Zeitung. XII. évf. 1-39. sz. 1897. jan. 1.-dec. 20. Erfurt, Ludwig Möller, XIX+468 p. Német nyelven. Korabeli kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötésben.
13536.

1897 Möller's Deutsche Gätner-Zeitung. XII. évf. 1-39. sz. 1897. jan. 1.-dec. 20. Erfurt, Ludwig Möller, XIX+468 p. Német nyelven. Korabeli kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment