https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 315
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2313586
13549
386
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1901 Vasuti és Hajózási hetilap, 1901. okt. 6., III. évf. 40. sz. A "Magyar Vasuti és Hajózási Klub" közlönye. Szerk.: Szabolcsy Antal, 351-354 p.
Starting price:
1 000 HUF
2113630
13550
386
0
800
Printed Materials
Other collectibles
1902 pölnitzi Bund Aurél Bokszeg község jegyzőjének és pölnitzi Bund Árpád aradmegyei közkórházi orvos és m. kir. tart. honvéd főorvos halálozási értesítői.
The item is not available
2313546
13551
386
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
cca 1904-1935 Vegyes szentkép tétel, kb. 40 db, közte litho, csipkés szélű is, 12x7 cm és 8x4 cm közötti méretben.
Starting price:
1 600 HUF
1925737
13552
386
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2313553
13553
386
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1904 Franklin-Társulat karácsonyi könyvjegyzéke 1904. Bp., Franklin, 160 p.
Starting price:
1 000 HUF
2313140
13554
386
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1905 Athenaeum Irodalmi Híradó 1905 Karácsony, az Athenaeum kiadó árjegyzéke
Starting price:
1 000 HUF
1765352
13555
386
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1905 Album von Frankfurt a. M.. Berlin. cca. 1905. Globus Verlag. With 23 images. 36x28 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2311741
13556
386
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1905 Vajda Mór divat és fehérnemű áruházának (Bp. Bécsi utca) árjegyzéke, szecessziós címlappal, jó állapotban, 40p
Starting price:
4 000 HUF
2313506
13557
386
0
1400
Printed Materials
Other collectibles
1905 A M. Kir. Államvasutak alkalmazottainak fogyasztási szövetkezetének üzletjelentése és zárszámadása az 1904. évről és az 1905. évi költségvetsé. Bp., 1905, Kunossy Vilmos és Fia-ny. Benne az igazgatóság névsorával.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2314101
13558
386
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
cca 1907-17 Abony újság 2 db lapszáma, sérült, hiányos + Felvidéki Újság 1917, többek közt az I. világháború híreivel, két lap szétszakadt hajtás mentén
Starting price:
1 200 HUF
2313405
13559
386
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1907 Rövid bevezetés a fényképészetbe. Kiadja Pejtsik Károly fényképészeti Czikkek Szaküzlete. Bp., 1907, Wodianer-ny, 10 p.
Starting price:
1 000 HUF
2314346
13561
386
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1907 A Magyar Királyi Államvasutak Nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1907, Franklin, 56 p.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment