Printed Materials

Number of items: 315

1901 Vasuti és Hajózási hetilap, 1901. okt. 6., III. évf. 40. sz. A Magyar Vasuti és Hajózási Klub közlönye. Szerk.: Szabolcsy Antal, 351-354 p.
13549.

1901 Vasuti és Hajózási hetilap, 1901. okt. 6., III. évf. 40. sz. A "Magyar Vasuti és Hajózási Klub" közlönye. Szerk.: Szabolcsy Antal, 351-354 p.

1 000 HUF
13550.

800 HUF
cca 1904-1935 Vegyes szentkép tétel, kb. 40 db, közte litho, csipkés szélű is, 12x7 cm és 8x4 cm közötti méretben.
13551.

1 600 HUF
22
13552.

8 000 HUF
1904 Franklin-Társulat karácsonyi könyvjegyzéke 1904. Bp., Franklin, 160 p.
13553.

1 000 HUF
1905 Athenaeum Irodalmi Híradó 1905 Karácsony, az Athenaeum kiadó árjegyzéke
13554.

1 000 HUF
cca 1905 Album von Frankfurt a. M.. Berlin. cca. 1905. Globus Verlag. With 23 images. 36x28 cm
13555.

2 000 HUF
cca 1905 Vajda Mór divat és fehérnemű áruházának (Bp. Bécsi utca) árjegyzéke, szecessziós címlappal, jó állapotban, 40p
13556.

4 000 HUF
1905 A M. Kir. Államvasutak alkalmazottainak fogyasztási szövetkezetének üzletjelentése és zárszámadása az 1904. évről és az 1905. évi költségvetsé. Bp., 1905, Kunossy Vilmos és Fia-ny. Benne az igazgatóság névsorával.
13557.

1 400 HUF
cca 1907-17 Abony újság 2 db lapszáma, sérült, hiányos + Felvidéki Újság 1917, többek közt az I. világháború híreivel, két lap szétszakadt hajtás mentén
13558.

1 200 HUF
1907 Rövid bevezetés a fényképészetbe. Kiadja Pejtsik Károly fényképészeti Czikkek Szaküzlete. Bp., 1907, Wodianer-ny, 10 p.
13559.

1 000 HUF
1907 A Magyar Királyi Államvasutak Nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1907, Franklin, 56 p.
13561.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF