Glass-objects

Number of items: 95

Flavio Poli (1900-1984): Muránói anyagában színezett design üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 38 cm
11423.

22 000 HUF
63,77
77,19
L Szabó Erzsébet (1935-): 2 db kraklé üveg váza, anyagában színezett, jelzés nélkül d: 13 cm, m: 16 cm
11424.

4 000 HUF
11,59
14,04
14
Antik emlék pohár. Több rétegű, hámozott, kézzel festett, kopásokkal. 11 cm / Antiue commemorative glass. Hand painted, slightly worn. 11 cm
11425.

14 000 HUF
40,58
49,12
Antik szemes pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 10,5 cm / Antique glass with eyes, hand painted, slightly worn. 10,5 cm
11426.

Antik "szemes" pohár. Kézzel festett, kopásokkal. 10,5 cm / Antique glass "with eyes", hand painted, slightly worn. 10,5 cm

15 000 HUF
43,48
52,63
Antik üveg pohár, Kézzel festett, színezett, vésett. Hibátlan. m: 12 cm / Antique hand painted glass
11427.

12 000 HUF
34,78
42,11
Borostyán sárga üveg váza. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan 17 cm
11428.

10 000 HUF
28,99
35,09
Muránói Cenedese üveg váza, öblös-hosszított formával, jelzett, kopásnyomokkal, egyik oldalán feületi hibákkal, m: 22,5 cm, h: 34 cm
11429.

22 000 HUF
63,77
77,19
11430.

5 000 HUF
14,49
17,54
Lalique jelzéssel: Női torzó, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
11431.

17 000 HUF
49,28
59,65
14
Christian Lacroix jelzéssel zöld üveg pohár, hámozott, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11432.

6 000 HUF
17,39
21,05
11433.

6 000 HUF
17,39
21,05
Exkluzív vadász italos készlet 6 pohár, egy üveg, fém vadász és vaddisznó rátétekkel. Nem használt, új állapotban, dekoratív bársonnyal borított, magyar címeres díszdobozban.
11434.

14 000 HUF
40,58
49,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.