Glass-objects

Number of items: 95

Rubin piros üveg dísz váza. Kézi hutaüveg .Hibátlan. 17x13x10 cm
11435.

2 000 HUF
5,75
6,90
Színes régi üvegnehezék réz talpon, m: 15,5 cm
11436.

8 000 HUF
22,99
27,59
Opaline Florence olasz üveg kancsó, matricával jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
11437.

8 000 HUF
22,99
27,59
11438.

12 000 HUF
34,48
41,38
Üveg váza széle szájjal és peremmel, plasztikus dekorral, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm, d. 11 cm
11439.

1 000 HUF
2,87
3,45
Vegyes üveg tétel: repesztett pohár, metszett pohár, 2 db színes röviditalos pohár, Márka Vermouth feliratos pohár, kis kopásokkal, 9 cm és 15 cm közötti méretekben
11440.

Vegyes üveg tétel: repesztett pohár, metszett pohár, 2 db színes röviditalos pohár, "Márka Vermouth" feliratos pohár, kis kopásokkal, 9 cm és 15 cm közötti méretekben

1 000 HUF
2,87
3,45
Kék kristály váza vadász motívummal. Néhány apró karccal 20,5 cm
11441.

4 000 HUF
11,49
13,79
Theresiental aranyozott konyakos pohár, 5 db, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11442.

3 000 HUF
8,62
10,34
Theresiental aranyozott konyakos pohár, 5 db, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
11443.

4 000 HUF
11,49
13,79
Kék üvegbetét kehely formájú kínálóba. Hibátlan. d:9,6 cm, m: 8,5 cm.
11444.

1 000 HUF
2,87
3,45
3 db régi zöld üveg, kancsó, likőrös, olajos, egyiken repedésekkel, likőrös üveg dugóján kis csorbával, m: 10 cm, 14 cm, 22 cm
11445.

2 800 HUF
8,05
9,66
Süteményes üvegtál formába öntött, karcolásokkal. d: 32 cm
11446.

800 HUF
2,30
2,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.