12882.
385. Closed Online auction
Photo
1 400 HUF
cca 1896-1920 össz. 6 db vintage keményhátú portré fotó, 4 db budapesti és 2 db makói műtermekből (Bucskó Gyula, Huszthy és Lakatos), részben hátoldalán feliratozott, többségében kopott, 8x4,5 és 10,5x6,5 cm