12881.
385. Closed Online auction
Photo
1 200 HUF
cca 1890-1910 össz. 4 db vintage keményhátú portré fotó, történelmi Magyarország városainak műtermeiből ( Oldal István Nagybecskerek, Dajkovits Nagyvárad, Dunky Fivérek Kolozsvár, Sochán Turócszentmárton), kopott, 10x6 és 10,5x6,5 cm közötti méretekben