https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Ex libris - small-graphics

Number of items: 36

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jelzés nélkül: 2 db ex libris és kisgrafika, Biczó András könyve és Festő palettával. Klisényomat, papír,. 6x3,5 és 9x9 cm
10724.

Jelzés nélkül: 2 db ex libris és kisgrafika, Biczó András könyve és Festő palettával. Klisényomat, papír,. 6x3,5 és 9x9 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,51
USD
Number of bids:
1
Fery Antal (1908-1994): Ex Libris Hungaricis Dr. Nicholas Lippoczy. Linómetszet, papír, jelzett, 8x5,5 cm
10725.

Fery Antal (1908-1994): Ex Libris Hungaricis Dr. Nicholas Lippoczy. Linómetszet, papír, jelzett, 8x5,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,48
EUR
,
4,21
USD
Number of bids:
0
A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványainak két kötete:  Boldog Új Évet! 1939. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványai IX. Bp., 1939., MEGE, (Bichler-ny.), 4 p.+41+1 t. (Linó és fametszetek, jelzettek, a munkák egy részét a grafikusok szignózták (16 db.)) Benne neves grafikusok munkáival, Gebhardt Tibor, Haranghy Jenő, Menyhárt József, Patay Mihály, Márton Lajos...stb. Néhány grafika a visszatért területeket ábrázolja. Kiadói fűzött papírkötésben, egy lap kijár. Megjelent 170 példányban, melyből 25 számozott példány. Ez számozatlan példány.;  Családi ünnepek a grafika nyelvén. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványai X. Bp., (1940.), MEGE, (Bichler-ny.), 1 t.+4 p.+16 t. (fa-, linómetszetek, valamint klisék, 5 db a művészek által szignóztak.) Benne ismert művészek munkáival, köztük: Haranghy Jenő, Drahos István, Nagy Árpád, Fery Antal és mások. Kiadói fűzött papírkötés, szakadt borítóval. Rézkarcok nélküli példány. Megjelent 240 példányban. Ebből 30 számozott. Számozott, 16. számú példány. 10 db rézkarc hiányzik.
10726.

A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványainak két kötete: Boldog Új Évet! 1939. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványai IX. Bp., 1939., MEGE, (Bichler-ny.), 4 p.+41+1 t. (Linó és fametszetek, jelzettek, a munkák egy részét a grafikusok szignózták (16 db.)) Benne neves grafikusok munkáival, Gebhardt Tibor, Haranghy Jenő, Menyhárt József, Patay Mihály, Márton Lajos...stb. Néhány grafika a visszatért területeket ábrázolja. Kiadói fűzött papírkötésben, egy lap kijár. Megjelent 170 példányban, melyből 25 számozott példány. Ez számozatlan példány.; Családi ünnepek a grafika nyelvén. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványai X. Bp., (1940.), MEGE, (Bichler-ny.), 1 t.+4 p.+16 t. (fa-, linómetszetek, valamint klisék, 5 db a művészek által szignóztak.) Benne ismert művészek munkáival, köztük: Haranghy Jenő, Drahos István, Nagy Árpád, Fery Antal és mások. Kiadói fűzött papírkötés, szakadt borítóval. Rézkarcok nélküli példány. Megjelent 240 példányban. Ebből 30 számozott. Számozott, 16. számú példány. 10 db rézkarc hiányzik.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
17,39
EUR
,
21,05
USD
Number of bids:
15
Mata János, Szoboszlai (1907-1944): 20 fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Az eredetileg 1935-ben megjelent hasonmás kiadása, készült klisékről 1000 példányban, 1982-ben. Kiadói egészvászon kötésű mappában, komplett, hiánytalan.
10727.

Mata János, Szoboszlai (1907-1944): 20 fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Az eredetileg 1935-ben megjelent hasonmás kiadása, készült klisékről 1000 példányban, 1982-ben. Kiadói egészvászon kötésű mappában, komplett, hiánytalan.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
13,33
EUR
,
16,14
USD
Number of bids:
0
Vegyes ex libris-tétel, 4 db. Különféle nyomótechnikákkal, 9x6 cm és 7x6 cm közötti méretben.
10728.

Vegyes ex libris-tétel, 4 db. Különféle nyomótechnikákkal, 9x6 cm és 7x6 cm közötti méretben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,51
USD
Number of bids:
2
9 db ex libris: magyar művészektől, klf technikák
10729.

9 db ex libris: magyar művészektől, klf technikák

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,48
EUR
,
4,21
USD
Number of bids:
4
8 db ex libris: Buday, Gy. Szabó, Kner, judaika klf technikák
10730.

8 db ex libris: Buday, Gy. Szabó, Kner, judaika klf technikák

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
7,02
USD
Number of bids:
4
Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris. Linómetszet, papír, jelzett, néhány sérüléssel a grafikán, 12x8 cm
10731.

Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris. Linómetszet, papír, jelzett, néhány sérüléssel a grafikán, 12x8 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,70
EUR
,
10,53
USD
Number of bids:
1
Buday László? : Ortutay Gyula ex librise, linómetszet. 8x11 cm
10732.

Buday László? : Ortutay Gyula ex librise, linómetszet. 8x11 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
7,02
USD
Number of bids:
4
Ex libris Comitum Károlyi Csurgó Rézmetszet, Párizs 8x11 cm
10733.

Ex libris Comitum Károlyi Csurgó Rézmetszet, Párizs 8x11 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
7,02
USD
Number of bids:
10
Ex libris Kassák Klára. Ofszet. 8,5x10 cm
10734.

Ex libris Kassák Klára. Ofszet. 8,5x10 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,90
EUR
,
3,51
USD
Number of bids:
0
Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris Medgyes László. Linómetszet, papír, jelzett, 9x11 cm
10735.

Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris Medgyes László. Linómetszet, papír, jelzett, 9x11 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,80
EUR
,
7,02
USD
Number of bids:
19

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment