Ex libris - small-graphics

Number of items: 36

10724.

1 000 HUF
Fery Antal (1908-1994): Ex Libris Hungaricis Dr. Nicholas Lippoczy. Linómetszet, papír, jelzett, 8x5,5 cm
10725.

1 200 HUF
10726.

6 000 HUF
15
10727.

4 600 HUF
12,43
13,53
Vegyes ex libris-tétel, 4 db. Különféle nyomótechnikákkal, 9x6 cm és 7x6 cm közötti méretben.
10728.

1 000 HUF
9 db ex libris: magyar művészektől, klf technikák
10729.

1 200 HUF
8 db ex libris: Buday, Gy. Szabó, Kner, judaika klf technikák
10730.

2 000 HUF
Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris. Linómetszet, papír, jelzett, néhány sérüléssel a grafikán, 12x8 cm
10731.

3 000 HUF
Buday László? : Ortutay Gyula ex librise, linómetszet. 8x11 cm
10732.

2 000 HUF
Ex libris Comitum Károlyi Csurgó Rézmetszet, Párizs 8x11 cm
10733.

2 000 HUF
10
Ex libris Kassák Klára. Ofszet. 8,5x10 cm
10734.

1 000 HUF
Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris Medgyes László. Linómetszet, papír, jelzett, 9x11 cm
10735.

2 000 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF