Books: Travelling, Local History

Number of items: 244

Turbuly Éva: Sopron vármegye közgyűlési jegyzőkönyveinek regesztái II. 1595-1608. Sopron, 2002, Győr-Moson-Sopron Megye Soproni Levéltárának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15084.

1 600 HUF
15085.

1 800 HUF
Hermann Róbert: A rendőrminiszter és a Zichy-gyémántok. História Füzetek 10. Fejér Megyei Levéltár Közleményei 17. Székesfehérvár, én., a Történelembarátok Köre Alapítvány kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15086.

1 000 HUF
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp., 1929, Svábhegyi Egyesület. REPRINT! (1987). Kiadói kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
15087.

1 200 HUF
15088.

800 HUF
Almanach ENIT 1933. Bergamo. Sok képpel. Egészvászon kötésben. Olasz útikönyv, naptár.
15089.

1 000 HUF
Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
15090.

800 HUF
5 db régi, 1930-1935 körüli német útikönyv tétel: Dr. Friedrich Bock: Nürnberg, von der Stadt der Reichstage zur Stadt der Reichsparteitage. Stuttgart, 1938, Franksche Verlagshandlung. A náci pártgyűlések helyszíneivel és más képekkel illusztrált. + Grieben, Hamburg und Umgebung, kleine Ausgabe, 1929, térképpel + Lübeck, ein Führer durch die freie u. Hansestadt und ihre nähere Umgebung. Több illusztrációval és korabeli reklámmal + Kleiner Führer durch Braunschweig (Brunswiek). Térképpel. Színes és fekete-fehér illusztrációval és korabeli reklámmal. + Grieben Dresden und Umgebung, 1929. Két térkép melléklettel. Mind kiadói papírkötés. / Turist guides,5 different German cities: Nürnberg, Dresden, Braunschweig, Hamburg, Lübeck.
15091.

1 600 HUF
össz. 3 db régi, 1925-1937 körüli német nyelvű olasz útikönyv, 2 db Róma és 1 db Nápoly: Griebens Rom und Umgebung, kleine Ausgabe 1925 + Grieben Rom und Umgebung, mittlere Ausgabe 1937, több térkép melléklettel + Grieben Neapel und Umgebung, térképpel. Különböző kiadások. Mindegyik kiadói papírkötésben, részben sérült gerinccel.
15092.

1 200 HUF
15093.

1 600 HUF
15094.

1 200 HUF
15095.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: