Books: Travelling, Local History Number of items: 244
2300475
15108
385
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dajaszászy Józsefné: Mezőkövesd, Tard, Szentistván. Mezőkövesd, 1961, Matyó Hisz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, koszos, szakadt, hiányos borítóval.
1 000 HUF
2302652
15109
385
Other collectibles
Nagy Imre Gábor-Márfi Attila-Ódor Imre: Baranya megye évszázadai. Tanulmányok és források Baranya megye történetéből. 3. Pécs, 1996, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2280721
15110
385
Other collectibles
Hajdu Imre: Új város született. (1951-1966). Tiszaújváros, 2002, HAJDU-VINPRESS Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
1 600 HUF
2280797
15111
385
Other collectibles
Pesty Frigyes: Heves vármegye helynévtára.
Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, a jegyzeteket és a helységnévazonosítót készítette: Csiffáry Gergely. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 11. Eger, 2005, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, egy kihajtható térképpel illusztrálva.Jó állapotban.
3 000 HUF
2301284
15112
385
Other collectibles
Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul.Fekete-fehér képekkel illusztrált.Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2300739
15113
385
Other collectibles
1 200 HUF
2301068
15114
385
Other collectibles
Szabó István,Szabó László: Házasodjunk hajajaj. Lakodalmi szokások régen és ma Szolnok megyében. Szolnok, 1976, Szolnok városi Tanács Társadalmi Ünnepségeket és szertartásokat Szervező Iroda.Megjelent 600 példányban. Papírborítóban, kopott állapotban , borító hátulja helyenként foltos.
2 000 HUF
2301191
15115
385
Other collectibles
Pécsiné Ács Sarolta: Népi gyermekjátékok Kalocsa környékén. Kalocsai Múzeumi Értekezések.Kalocsa, 2002, Kalocsai Múzeumbarátok Köre.2. javított kiadás.Megjelent 1000 példányban.Fekete-fehér képekkel és kottákkal.Kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2300410
15116
385
Other collectibles
Györffy István: Alföldi népélet. Válogatott néprajzi tanulmányok. Vál., szerk., a bevezetést és a jegyzeteket írta: Selmeczi Kovács Attila. A magyar néprajz klasszikusai. Bp., 1983., Gondolat. Vén Zoltán illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
1 400 HUF
2184302
15117
385
900
Other collectibles
Vegyes, Újpesttel kapcsolatos tétel, 3 db:
Kadlecovits Géza: Újpesti utcanévlexikon. Írta és összeáll.: - -. Bp., 2012., Újpesti Városvédő Egyesület. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.;
Berényi András-Palasik Mária et alii: Újpest. IV. kerület. Budapest városrészei. 4. Bp.,1998, CEBA. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.;
IV. kerület. Budapest. Városkalauz térképpel. hn., én., Városkalauz. Kiadói papírkötés. 2280770
15118
385
Other collectibles
Rémiás Tibor: Miskolc 18. századi társadalma feudális kori összeírásai alapján. Miskolc, 2004, a miskolci Herman Ottó Múzeum, a B.- A.- Z. Megyei Levéltár és a Bíbor kiadó közös kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
1 800 HUF
2185028
15119
385
Other collectibles
Witt Lászlóné: Adatok Csurgó és környéke népismeretéhez. Csurgó, 2011., Baksay Sándor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: