https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 244
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2243153
15012
385
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Valló István: Győri képeskönyv. Officina képeskönyvek 39. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Starting price:
1 000 HUF
2296795
15013
385
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
[Halmos Andor, dr.] Cipszer: Lőcsei kalauz. H.n., é.n. Szepesvármegyei Közig. ny. 43+(13)p. Második bővitett kiadás. Szövegközti képekkel, több korabeli lőcsei reklámmal. Hiányzó borítóval és gerinccel, széteső állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2302613
15014
385
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Homor Imre: Esztergom nevezetességei. Rövid képes kalauz. H.n., 1930, Esztergom sz. kir. megyei város Idegenforgalmi Bizottsága. Kiadói papír kötésben.
Starting price:
1 000 HUF
2184487
15015
385
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
cca 1933 Harkány gyógyfürdő. Ismertető füzet. Bp., én., Brit-ny., 8 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2306338
15016
385
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Bíró József: A kolozsvári Szent Mihály-templom barok emlékei. Cluj/Kolozsvár, 1934, Glória-ny., 1 t.+90+1 p.+18 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói szakadt papírkötés, javított kötéssel. A szerző által dedikált.
Starting price:
2 400 HUF
2216506
15017
385
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (címkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Starting price:
2 800 HUF
2236944
15018
385
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 188+2 p.+30 t. (fekete-fehér fotók)+1 térkép. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval. 2280909
15019
385
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Bükkszentkereszt monográfiája. Szerk.: Veres László- Viga Gyula. Bükkszentkereszt, 2001, Bükkszentkereszt Önkormányzatának kiadása. Kulcsár Géza fotóival és Homola Krisztina rajzaival illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2280838
15020
385
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Takács László- Kovács Zsolt: Hejőpapi története. Hejőpapi, 2001, Hejőpapi Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Starting price:
4 800 HUF
2281755
15021
385
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Németh Péter-Ulrich Attila-Árva Ferenc: Tarcal. I. köt.: Tarcal története a honfoglalástól 1849-ig. Szerk.: Németh Péter. Tarcal, 1996., Tarcal Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2280857
15022
385
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vajkai Aurél: Szentgál. Egy bakonyi falu folklórja. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2280843
15023
385
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Petercsák Tivadar: Filkeháza évszázadai és hagyományai. Filkeháza, 2001, a Filkeháza Község Önkormányzatának kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment