Books: Railways, locomotives

Number of items: 11

17280.

30 000 HUF
86,96
104,90
Kováts György: Kézikönyv a vasút építkezéseknél előforduló biztosító és egyéb munkák előállításáról. A pályafelvigyázók számára. Írta és rajzolta: - -. MÁV pályafelvigyázó. Bp.,(1898),Markovits és Garai-ny., 107 p.+4 (közte két kihajtható) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Ritka!
17281.

9 000 HUF
26,09
31,47
17282.

5 000 HUF
14,49
17,48
Édouard Sauvage: Les Locomotives au début du XXe siécle. Paris, 1893. Ch. Dunod. Rengeteg képpel, elvált , sérült papírkötésben / In damaged paper binding 148p.
17283.

4 000 HUF
11,59
13,99
Colin Garett: Mozdony-enciklopédia. Bp., 2000 Athenaeum. Kiadói kartonálás papírborítóval
17284.

3 000 HUF
8,70
10,49
Kubinszky Mihály: Emlékképek a 424-esről. Szeged-Tatabánya, 2001., Belvedere Meridionale-Zékány-Máthé. Nagyon gazdag fotóanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. 424-es modern képeslappal. Kiadói kartonált papírkötés.
17285.

2 400 HUF
6,96
8,39
14
Fojtán István: Kandó-mozdonyok. Kandó Kálmán élete és munkássága. Bp., 1998., MÁV. Félvászon-kötésben. A szerző által dedikált.
17286.

4 000 HUF
11,59
13,99
Dr. Várszegi Gyula: A világ metrói. Fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1982, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17287.

2 000 HUF
5,80
6,99
17288.

800 HUF
2,32
2,80
Merényi János-Tóth Kálmán-Varga Jenő: Vasúti géptan a közlekedésgépészeti felsőfokú technikum számára. Bp.,1966, Műszaki. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen. Megjelent 540 példány.
17289.

800 HUF
2,32
2,80
Járműdinamika és hajtástechnika. I-II. rész: I. rész: Prof. Dr. Zobory István: Járműdinamika.  II. rész: Dr. Szabó Tamás: Hajtástechnika.  Bp., 2012, Műegyetem, 4+90 p.; 2+II+140 p. Spirál-kötés.
17290.

800 HUF
2,32
2,80

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.