Books: Railways, locomotives

Number of items: 11

17280.

30 000 HUF
81,08
88,24
Kováts György: Kézikönyv a vasút építkezéseknél előforduló biztosító és egyéb munkák előállításáról. A pályafelvigyázók számára. Írta és rajzolta: - -. MÁV pályafelvigyázó. Bp.,(1898),Markovits és Garai-ny., 107 p.+4 (közte két kihajtható) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Ritka!
17281.

9 000 HUF
24,32
26,47
17282.

5 000 HUF
Édouard Sauvage: Les Locomotives au début du XXe siécle. Paris, 1893. Ch. Dunod. Rengeteg képpel, elvált , sérült papírkötésben / In damaged paper binding 148p.
17283.

4 000 HUF
Colin Garett: Mozdony-enciklopédia. Bp., 2000 Athenaeum. Kiadói kartonálás papírborítóval
17284.

3 000 HUF
Kubinszky Mihály: Emlékképek a 424-esről. Szeged-Tatabánya, 2001., Belvedere Meridionale-Zékány-Máthé. Nagyon gazdag fotóanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. 424-es modern képeslappal. Kiadói kartonált papírkötés.
17285.

2 400 HUF
14
Fojtán István: Kandó-mozdonyok. Kandó Kálmán élete és munkássága. Bp., 1998., MÁV. Félvászon-kötésben. A szerző által dedikált.
17286.

4 000 HUF
Dr. Várszegi Gyula: A világ metrói. Fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1982, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17287.

2 000 HUF
17288.

800 HUF
Merényi János-Tóth Kálmán-Varga Jenő: Vasúti géptan a közlekedésgépészeti felsőfokú technikum számára. Bp.,1966, Műszaki. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen. Megjelent 540 példány.
17289.

800 HUF
Járműdinamika és hajtástechnika. I-II. rész: I. rész: Prof. Dr. Zobory István: Járműdinamika.  II. rész: Dr. Szabó Tamás: Hajtástechnika.  Bp., 2012, Műegyetem, 4+90 p.; 2+II+140 p. Spirál-kötés.
17290.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF