Books: Law

Number of items: 13

Werbőczy István Hármaskönyve. Szerk.: Kolosvári Sándor, Óvári Kelemen. Bp., 1897, Franklin - Révai (Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15664.

2 800 HUF
8,12
9,79
22
Ricardo Dávid: A közgazdaság és adózás alapelvei. Bp., 1940, Magyar Köztársasági Társaság. Ford.: Kislégi Nagy Dénes. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15665.

2 000 HUF
5,80
6,99
15666.

4 600 HUF
13,33
16,08
Az Állami Egyenesadók Jogszabálygyűjteménye. Összeáll.: Csulak Elemér. M. Kir. Pénzügyminisztérium kiadványa 2. sz. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, 1069 p. Kiadói papírkötés.
15667.

1 400 HUF
4,06
4,90
Mindenki jogi tanácsadója. Összeáll.: Szepesy Mihály. Bp.,én.,Adózók Lapja, 150 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest kissé elvált a borítótól, felvágatlan lapokkal.
15668.

1 200 HUF
3,48
4,20
15669.

1 600 HUF
4,64
5,59
A közigazgatás rendezéséről szóló 1929: XXX. törvénycikk végrehajtási rendeletei. Második füzet. Kiadja: M. Kir. Belügyminiszter. Bp., 1940., Stádium, 2+135-176 p. Kiadói papírkötés.
15670.

800 HUF
2,32
2,80
Az öregség, rokkantság, özvegység és árvaság esetére szóló kötelező bioztosításról szóló 1925: XL. törvénycikk. Kiadja: a Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 76 p. Papírkötésben, a borító elvált a könyvtesttől.
15671.

800 HUF
2,32
2,80
15672.

1 000 HUF
2,90
3,50
15673.

1 000 HUF
2,90
3,50
15674.

4 000 HUF
11,59
13,99
15675.

1 800 HUF
5,22
6,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.