Books: Law

Number of items: 13

Werbőczy István Hármaskönyve. Szerk.: Kolosvári Sándor, Óvári Kelemen. Bp., 1897, Franklin - Révai (Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15664.

2 800 HUF
7,57
8,24
22
Ricardo Dávid: A közgazdaság és adózás alapelvei. Bp., 1940, Magyar Köztársasági Társaság. Ford.: Kislégi Nagy Dénes. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15665.

2 000 HUF
15666.

4 600 HUF
12,43
13,53
Az Állami Egyenesadók Jogszabálygyűjteménye. Összeáll.: Csulak Elemér. M. Kir. Pénzügyminisztérium kiadványa 2. sz. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, 1069 p. Kiadói papírkötés.
15667.

1 400 HUF
Mindenki jogi tanácsadója. Összeáll.: Szepesy Mihály. Bp.,én.,Adózók Lapja, 150 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest kissé elvált a borítótól, felvágatlan lapokkal.
15668.

1 200 HUF
15669.

1 600 HUF
A közigazgatás rendezéséről szóló 1929: XXX. törvénycikk végrehajtási rendeletei. Második füzet. Kiadja: M. Kir. Belügyminiszter. Bp., 1940., Stádium, 2+135-176 p. Kiadói papírkötés.
15670.

800 HUF
Az öregség, rokkantság, özvegység és árvaság esetére szóló kötelező bioztosításról szóló 1925: XL. törvénycikk. Kiadja: a Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 76 p. Papírkötésben, a borító elvált a könyvtesttől.
15671.

800 HUF
15672.

1 000 HUF
15673.

1 000 HUF
15674.

4 000 HUF
15675.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF