Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 38

[Péchy Lórántné] Erzsi néni: Hal- és vadfélék készítése. Eddig sehol sem tárgyalt elkészítés módja mindennemű halak, vadak, haza és tengeri rákoknak. Ungvár, 1894., Lévai Mór, 99 p. +IX t. +3+8 (jegyzetlapok) p. Első kiadás. Kiadói festett illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, szétvált kötéssel (64-65 o. között)
17092.

5 000 HUF
14,49
17,48
21
Kapitány Mária: A sertés házi feldolgozása/ A család élelmezésének könyve/ Zöldség és gyümölcs házi konzerválása (VI. kiadás)/ 50 ebéd. Felelet: Mit főzzek? kérdésre. (XXI. kiadás.) Bp., 1941-1944, Szerzői, (Hungária-ny.-Európa-ny.-Ladányi Antal-ny., 32; 78; 62; 68 p. Kiadói papírkötés, két kötet borítója kissé foltos, egy kötet gerincén kis szakadással, egy kötet kötése javított és a borítója egyik sarkán kis hiánnyal.
17093.

Kapitány Mária: A sertés házi feldolgozása/ A család élelmezésének könyve/ Zöldség és gyümölcs házi konzerválása (VI. kiadás)/ 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. (XXI. kiadás.) Bp., 1941-1944, Szerzői, (Hungária-ny.-Európa-ny.-Ladányi Antal-ny., 32; 78; 62; 68 p. Kiadói papírkötés, két kötet borítója kissé foltos, egy kötet gerincén kis szakadással, egy kötet kötése javított és a borítója egyik sarkán kis hiánnyal.

5 000 HUF
14,49
17,48
14
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. XIV. füzet. Pest, 1859, Herz János, 163 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
17094.

3 000 HUF
8,70
10,49
Borital- és húsfogyasztási adótörvények és szabályok kézikönyve. A fennálló törvények, szabályok, utasítások, rendeletek és elvi jelentőségű határozatok felhasználásával. Összeáll.: Danielovics Sándor és Bíró Imre. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor-ny., XI+243 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
17095.

2 000 HUF
5,80
6,99
45
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp.,é.n ,Athenaeum, Tizenhatodik kiadás. Kiadói, megviselt félvászon kötésben
17096.

3 000 HUF
8,70
10,49
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1907, Athenaeum. Kilencedik javított és a legújabb ételreceptekkel bővített kiadás. Kiadói, megviselt félvászon kötésben, gerince lejött, kijáró lapokkal.
17097.

1 000 HUF
2,90
3,50
Kállay Kornél: Szőlőmíveléstan és borkezeléstan. II. bővített kiadás. Bp., 1944, Pátria. Kiadói papír kötésben.
17098.

1 200 HUF
3,48
4,20
Péterfy Tamás: Jó tojó tyúk. Bp., . én. Általános könyvnyomda. 48p. Kiadói papírborítékban
17099.

1 000 HUF
2,90
3,50
11
Dr. Rohály Gábor (szerk.): Borkalauz. H.n., 1999, Akó Kiadó. Kiadói papír kötésben.
17100.

1 000 HUF
2,90
3,50
17101.

2 800 HUF
8,12
9,79
17102.

800 HUF
2,32
2,80
17103.

1 000 HUF
2,90
3,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.