Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 38

Péterfy Tamás: Kertészkedés házhelyparcellákon. Bp., é.n., Lapárusító R.T. Kiadói papír kötésben.
17104.

1 000 HUF
Balázs mester (Dráveczky Balázs) az asztali örömök historikusa:Újabb történetek terített asztalokról és környékükről. Bp., 2000, Pallas Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17105.

1 200 HUF
17106.

900 HUF
2,43
2,65
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest, 1980, Kriterion. Vass Tamás rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17107.

800 HUF
10
Mahács Mátyás: Gyümölcstermesztés és értékesítés. Bp., 1929, Pátria. Kiadói félvászon kötésben, egyik oldal szakadt.
17108.

1 200 HUF
20
F. Kunert: Hampels Gartenbuch für Jedermann. 5. kiadás. Berlin, 1920, Paul Parey. Hiányzó, szakadt lappal az elején, német nyelven. Kiadói félvászon kötésben.
17109.

1 000 HUF
dr. Tegze Miklósné: Sütőipari általános műveletek. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötésben.
17110.

2 000 HUF
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
17111.

1 000 HUF
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest, 1980, Kriterion. Vass Tamás rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott, szakadt, javított papír védőborítóban.
17112.

1 000 HUF
Péter Jánosné: Esély süteményes-könyv. Péter Jánosné 800 receptje. Bp.,1994, Esély. 17. javított, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17113.

1 000 HUF
17114.

3 600 HUF
9,73
10,59
17115.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF