Engravings

Number of items: 56

Címer. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap teteje kissé sérült. 11x8 cm
11000.

2 000 HUF
5,71
6,85
Litográfiák: Szent képek, Bibliai jelenetek, 5db, 14,5xc9cm
11001.

1 000 HUF
2,86
3,42
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): A kolosvári (kolozsvári) temető, acélmetszet, papír, foltos, lap szélén apró szakadásokkal, 11x15,5 cm
11002.

800 HUF
2,29
2,74
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): Árva vára, színes acélmetszet, papír, kissé foltos, 10,5x15,5 cm
11003.

1 000 HUF
2,86
3,42
cca 1864 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Szegedin-Szeged. A képen vasúti híddal. Papír, acélmetszet, jelzett a metszeten, kissé foltos, 13x17 cm
11005.

2 000 HUF
5,71
6,85
Ludwig Rohbock (1820-1883): Aldunasor Pesten / Untere Donauzeile in Pesth, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, 13x17 cm
11006.

1 800 HUF
5,14
6,16
10
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Siklós vára, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, szélén kis szakadások, 13x19 cm
11007.

1 800 HUF
5,14
6,16
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): A Pannonhalmi főapátság, acélmetszet, jelzett a metszeten, kis szakadással, 18x13 cm
11008.

2 000 HUF
5,71
6,85
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Beczko várrom / Ruine betzko, acélmetszet, jelzett a metszeten, szakadással, hiánnyal, 13x17 cm
11009.

1 000 HUF
2,86
3,42
9
Ludwig Rohbock (1820-1883): Vaspályai híd Pozsony mellett/ Die Eisenbahnbrücke bei Pressburg, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, 13x17 cm
11010.

1 400 HUF
4,00
4,79
Ludwig Rohbock (1820-1883): Pöstyénfürdő, acélmetszet, jelzett a metszeten,szélén kis szakadások, 11x17 cm
11011.

2 000 HUF
5,71
6,85
9
cca 1750 Schloss M. Aschbach, acél metszet, papír, paszpartuban, 12,5×17,5 cm / 1750 Schloss March Aschbuch steel engraving
11012.

2 800 HUF
8,00
9,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.