Engravings

Number of items: 56

Kilátás a vörös kereszttől a dévéni hegyen - Ausicht vom rothen Kreutze auf dem Thebner Berg. Litográfia Szerelmey M: műhelyéből. cca 1850 . 22x16 cm
11025.

4 000 HUF
11,59
13,99
cca 1710 Jacob Frey Dominichin után.: Vilor fiam plusquam factus sum, et humilis ero in occulis meis. Rézmetszet. 31x38 cm
11026.

10 000 HUF
28,99
34,97
1898-99 Illustrirte Frauen-Zeitung 2 db divat illusztrációja. Színes fametszet, papír, üvegezett fa keretben, 30,5x24 cm
11027.

3 000 HUF
8,70
10,49
Vurum József (1763- 1838) székesfehérvári, váradi, és nyitrai püspök, litográfia, a szélén szakadással,folttal, 55x35 cm
11028.

1 000 HUF
2,90
3,50
11029.

10 000 HUF
28,99
34,97
Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Line, Sir, line!. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap jobb szélén szakadással. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11031.

3 800 HUF
11,01
13,29
Cecil Boult (1819-1895) festménye után: I should say your horse woulkd die. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap alján szakadással, lap jobb szélén folttal. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11032.

3 600 HUF
10,43
12,59
Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Riding to sell (lovaglás). Színes litográfia, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11033.

5 000 HUF
14,49
17,48
Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Four imperial crowners (lóugratás). Színes litográfia, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
11034.

5 000 HUF
14,49
17,48
11035.

14 000 HUF
40,58
48,95
Brixen tyroli város látképe, acélmetszet, (J. M. Kolt metszette L. Lange festménye után), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x13 cm
11036.

1 600 HUF
4,64
5,59
Runcelstein bei Bozen, Runkelstein kastély látképe Dél-Tirolban, acélmetszet, (J. Riegel metszette L. Lange festménye után), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x14 cm
11037.

'Runcelstein bei Bozen', Runkelstein kastély látképe Dél-Tirolban, acélmetszet, (J. Riegel metszette L. Lange festménye után), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x14 cm

1 600 HUF
4,64
5,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.