Books: Travelling, Local History

Number of items: 159

Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1911, Verlag von Karl Baedeker, XLII+583 p. 34. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, néhány kihajtható lap széle gyűrött. / Cloth binding, in German language.
15060.

1 000 HUF
Ferdinand Gregorovius: Wanderjahre in Italien. Német nyelvű útikönyv. Drezda, 1925. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
15061.

1 600 HUF
Gyurácz Ferenc: Bük. Bp., én., a Száz magyar falu könyvesháza Kht. kiadása. Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15062.

1 200 HUF
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
15063.

1 200 HUF
15064.

1 000 HUF
Szakály Ferenc: Pápa a török korban. Tanulmányok Pápa város történetéből a kezdetektől 1970-ig. H. n., é.n., k.n. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Papírkötés. Ritka!
15065.

1 400 HUF
Sárközy Miklós: Irán - négy évszak országa. Bp., 2014, Iráni Iszlám Köztársaság Budapesti Nagykövetsége. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15066.

1 200 HUF
15067.

1 000 HUF
Szabó László: Jászság. Bp.,1982, Gondolat, 325+1 p.+20 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15068.

1 000 HUF
Balogh István: A cívisek világa. (Debrecen néprajza.) Magyar néprajz. Bp., 1973, Gondolat, 306+4 p.+12 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3500 példányban.
15069.

1 000 HUF
London vegyes tétel. Albert Goldschmidt: Plan und Wegweiser von London und Umgebungen. Berlin, 1899, verlag von Albert Goldschmidt/ a szerző kiadása. Egészvászon-kötés, hátul kissé gyűrött bortóval, de egyébként jó állapotban. Német nyelven. + Map of general routes. London, 1933, London Passenger Transport Board. Néhány helyen kisebb szakadással, de egyébként jó állapotban. 49 x 38 cm.
15070.

1 400 HUF
15
Műemlékek Pápán. Összeállította és rajzolta: Heitler László. Pápa, 1973, a Magyar Hirdető Pápai Kirendeltsége kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15071.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF